Profilime Kim Baktı Facebook Profilime Kim Baktı? ikon

Profilime Kim Baktı Facebook Profilime Kim Baktı? APK

v4.0.0

Facebook profilinize kimlerin baktığını öğrenin! Gizli takipçilerinizi görün. Sizi en çok seven kişileri keşfedin. Bu uygulama hem arkadaşlarınızı hem de yabancıları gösterir.


Tamamen Ücretsiz! Bütün özelliklere hiç para ödemeden erişebilirsiniz. Diğer uygulamalara boş yere para vermeyin. Ayrıca diğer uygulamalarda olduğu gibi, zorunlu yıldız verme ve Facebook'da paylaşma mecburiyeti de yok! Facebook için Tam 6 Farklı Analiz Seçeneği 6 farklı özellik sayesinde; profil ziyaretçilerinizi, gizli takipçilerinizi, gizli hayranlarınızı, en iyi arkadaşlarınızı, en çok beğenenleri ve en fazla yorum yapanları öğrenin.

 

Profilime Kim Baktı Facebook Profilime Kim Baktı? uygulamasının genel özellikleri şunlar:

  • Profilime Kim Baktı? Profilinizi ziyaret eden/görüntüleyen arkadaşlarınız ve yabancı kişiler,
  • Sizi En Çok Sevenler: Sizi en çok seven arkadaşlarınız ve gizli hayranlarınız,
  • En Sevdikleriniz: En sevdiğiniz, en iyi arkadaşlarınız ve hayranlık beslediğiniz kişiler
  • Kaybolanlar: Eski zamanlarda iletişimde olduğunuz ama artık iletişimde olmadığınız kişileri gösterir. Çünkü biraz da kaybettiklerimiziz.
  • En Çok Like Edenler: Paylaştıklarınıza en çok like verenler,
  • En Çok Yorum Yapanlar: Sayfanıza ve paylaştıklarınıza en çok yorum yapanlar Hem Arkadaşlarınızı Hem de Yabancıları Gösterir Bütün analizlerde, hem arkadaş listenizde olanlar hem de arkadaş listenizde olmayan yabancılar gösterilir.

 

Uyarı: Profilime Kim Baktı? (Profilimi Kim Ziyaret Etti?) Facebook, hiçbir şekilde, profilinize kimlerin baktığının, görüntülediğinin ya da ziyaret ettiğinin bilgisini paylaşmamaktadır. Bu nedenle herhangi bir uygulamanın bunu %100 doğru olarak göstermesi mümkün değildir. Uygulamamız Facebook™ API üzerinden aldığı zaman tüneli bilgilerini işleyerek profilinize bakmış olabilecek arkadaşlarınızı ve yabancıları, bakma sıklığına göre listeler.

Yorumlar

Profilime Kim Baktı Facebook Profilime Kim Baktı? için toplam 2 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi2 yıl önce Profilime Kim Baktı Facebook Profilime Kim Baktı? v4.0.0 için
helal
Ziyaretçi2 yıl önce Profilime Kim Baktı Facebook Profilime Kim Baktı? v4.0.0 için
Facebook profilime kimler bakmış