(Periscope) Scope - Canlı Video ikon

(Periscope) Scope - Canlı Video APK

v1.25.5.93

Canlı yayın uygulaması Periscope yenilenerek Scope - Canlı Video adıyla kullanıcılara sunuldu.


Twitter tarafından geliştirilen Scope (Periscope) bulunduğunuz her yerden telefonunuzla canlı yayın yapmanıza imkan sağlıyor. Uygulama arayüzünde karşınıza gelen canlı yayın akışında o yapılan yayınları popülerliğine göre veya yayın konularına göre gruplanmış şekilde görüyorsunuz. İlgi alanınıza bağlı olarak her canlı yayını izleyebilir veya canlı yayınınızı başlatabilirsiniz.


Scope'ta canlı yayın nasıl yapılır? Canlı yayın yapabilmek için tek şart Twitter üyeliğinizin olması. Twitter hesabınızla Scope'a giriş yaptığınızda ilgi alanlarınızı veya kişileri takip etmeniz gerekiyor. Ardından istediğiniz zaman canlı yayın yapma özelliğini kullanabilirsiniz. Canlı yayınları kimin izleyeceğini yayına başlarken belirleyebilirsiniz. Bu konuda takipçiler, ilgi alanları veya herkes seçenekleri sunuluyor. Periscope APK dosyasını indirerek canlı yayın başlatabilir veya izleyebilirsiniz.

(Periscope) Scope - Canlı Video ekran görüntüleri (Periscope) Scope - Canlı Video ekran görüntüleri (Periscope) Scope - Canlı Video ekran görüntüleri (Periscope) Scope - Canlı Video ekran görüntüleri (Periscope) Scope - Canlı Video ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Son sürüm Periscope APK güncellemesi ile spam kullanıcıları bildirme özelliği eklenmiş.

Yorumlar

(Periscope) Scope - Canlı Video için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi1 yıl önce Scope - Canlı Video v1.20 için
Merhaba ben buradayim harikasiniz