Boxing Star ikon

Boxing Star APK

v1.7.2

Boxing Star oyunu ile boksun yıldızı belli oluyor.


Android için geliştirilen Boxing Star oyununda gerçek oyunculara karşı boks maçlarına çıkıyor ve dünya şampiyonluğu için mücadele ediyorsunuz. Oyunun en başarılı yanı oldukça eğlenceli oyun kurgusu. Her ne kadar sert geçen boks maçları yapıyor olsanız dahi oyun efektleri ve animasyonları oyunun eğlencesini artıracak kurguya sahip. Roundlar şeklinde geçen her maçta yaptığınız harekete göre puan topluyorsunuz ve sonunda en yüksek puanı alan oyuncu maçı kazanmış sayılıyor.


Boxing Star'da boksçu karakterinizi özelleştirmeniz için birçok şort, eldiven ve kemer seçenekleri var. Kazanacağınız ödül puanları ile bunları istediğiniz gibi şekillendirebilir ve dövüşçünüzü bir efsane haline getirebilirsiniz. Android spor oyunları arasında oldukça popüler olan oyunu oynamak için Boxing Star APK dosyasını indirip kurmanız yeterli. Tamamı gerçek oyunculardan oluşan rakiplerinizi nakavt etme yolunda başarılar! İyi eğlenceler.

Boxing Star nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Boxing Star APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Boxing Star ekran görüntüleri Boxing Star ekran görüntüleri Boxing Star ekran görüntüleri Boxing Star ekran görüntüleri Boxing Star ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder