Final kick: Online football ikon

Final kick: Online football APK

v6.0

Final Kick ile ister serbest vuruştan isterse penaltı vuruşundan efsane goller atabilirsiniz.

 

İnternet üzerinden gerçek oyuncularla karşılıklı olarak gerçekleştireceğiniz atışlarla onları yenerek seviyenizi yükseltin ve en iyi atış yapan oyuncu siz olun. Gerçekçi animasyon grafik kalitesi ve ses modellemeleri ile rakiplerinden öne geçen oyunda 20 civarında turnuva bulunuyor. En iyi vuruşu yapabileceğinizi iddia ediyorsanız Final Kick APK dosyasını indirin ve hemen oynamaya başla!

Final kick: Online football nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Final kick: Online football APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Final kick: Online football ekran görüntüleri Final kick: Online football ekran görüntüleri Final kick: Online football ekran görüntüleri Final kick: Online football ekran görüntüleri Final kick: Online football ekran görüntüleri

Yorumlar

Final kick: Online football için toplam 2 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi5 yıl önce Final Kick v3.1.18 için
güzel
ahmtklccc5 yıl önce Final Kick v3.1.18 için
oyun güzelmi