Soccer Royale 2018 ikon

Soccer Royale 2018 APK

v1.0.2

Soccer Royale 2018 kart tabanlı geliştirilen sıradışı bir futbol oyunudur.

 

Tatik stratejinin ve yapısal dizilişin öne çıktığı oyunda futbol kurgusu kart üzerine kurulmuş. Yani kart destelerinden oluşan futbolcular ve taktik stratejilerle birlikte oldukça farklı bir deneyim oyuncuları bekliyor. Başlangıçta futbolcuları temsil eden kartların özellikleri düşük seviyeden oluşuyor, ancak ilerleyen bölümlerde başarınıza göre çok daha iyi kartları toplamanız mümkün oluyor. 

 

Oyunda dikkat etmeniz gereken en önemli nokta maç öncesindeki kart taktiğini iyi belirlemek. Bu nedenle önce rakibinizin kartlarını incelemeniz ve ona göre bir kart kadrosu oluşturmanız gerekiyor. Sizi başarıya götürecek bu kart yapısını maç sırasında taktik değişikle yönetebiliyorsunuz. 

 

Soccer Royale 2018'in grafik ve kontrol yapısı oldukça başarılı. Oyunun tamamen ücretsiz olması sayesinde de kullanıcıların ilgisini çekmeyi başarmış durumda. Soccer Royale 2018 APK dosyasını indirerek kart tabanlı futbol oyununun keyfini çıkarabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Soccer Royale 2018 ekran görüntüleri Soccer Royale 2018 ekran görüntüleri Soccer Royale 2018 ekran görüntüleri Soccer Royale 2018 ekran görüntüleri Soccer Royale 2018 ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder