Soccer Star 2019: Türk Futbol Oyunu ikon

Soccer Star 2019: Türk Futbol Oyunu APK

v2.0.3

Soccer Star 2019: Türk Futbol Oyunu, Android cihazlarınızda severek oynayacağınız bir futbol oyunudur.


Soccer Star serisinin devamı olarak geliştirilen oyun, önceki sürümlerde olduğu gibi temel olarak futbolcu kariyeri üzerine kurulmuş durumda. Soccer Star 2019'da dikkat çeken en büyük yenilik artık uluslararası turnuvaların ve futbol takımlarının oyuna eklenmesi. Son sürümle birlikte Türk futbol takımları ve futbolcuları da oyuna eklendiği için oyun artık daha çok zevkle oynanıyor.


Soccer Star 2019 APK dosyasını indirip kurduktan sonra kendi futbolcunuzu oluşturarak oyuna başlıyorsunuz. Futbolcunuzun transferi, sözleşmeleri ve takımdaki performansından tamamen siz sorumlu oluyorsunuz. Yani bir başka deyişle, futbolcunun kariyerini tamamen siz kontrol ediyorsunuz. Soccer Star 2019: Türk Futbol oyunu APK dosyasını ücretsiz indirerek futbolcunuzla birlikte başarıdan başarıya ulaşmak için oyunu oynamaya başlayabilirsiniz. İyi oyunlar.

Soccer Star 2019: Türk Futbol Oyunu ekran görüntüleri Soccer Star 2019: Türk Futbol Oyunu ekran görüntüleri Soccer Star 2019: Türk Futbol Oyunu ekran görüntüleri Soccer Star 2019: Türk Futbol Oyunu ekran görüntüleri Soccer Star 2019: Türk Futbol Oyunu ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder