WWE Universe ikon

WWE Universe APK

v1.0.0

WWE SmackDown dövüşleri, WWE Universe oyunu ile ringe çıkıyor. WWE Universe APK dosyasını indirip karakterinizi seçin ve dövüşmeye başlayın. 


 Android ekosisteminde birçok WWE oyunu var; ancak WWE Universe tam olarak klasik bir SmackDown deneyimi sunan başarılı bir oyun. Oyunda WWE'nin her kuşağından dövüşçü karakteri kendisine yer bulmuş. Aynı zamanda gerçek SmackDown hameleleri, gerçek taraftar tezahüratları ve gerçek WWE müzikleri ile oyun tamamen gerçekçi bir deneyim sunmayı başarıyor. WWE dövüşlerini seviyorsanız Android WWE Universe oyunu tam size göre. 


 Daha önce geliştirdiği aksiyon oyunları ile dikkat çeken Glu'nun tecrübesini WWE Universe oyununda görüyoruz. Harika grafik modellemesi ve başarılı oyun yapısı ile hem eğlenceli hem de gerçekçi bir oyun deneyimi sizi bekliyor. WWE Universe APK dosyasını ücretsiz indirerek SmackDown dövüşlerinde mücadeleye başlayın. İyi oyunlar.

WWE Universe ekran görüntüleri WWE Universe ekran görüntüleri WWE Universe ekran görüntüleri WWE Universe ekran görüntüleri WWE Universe ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder