FacePlay Face Swap Video ikon

FacePlay Face Swap Video APK

v2.9.0

FacePlay APK, videolardaki yüzleri değiştirmenizi sağlayan eğlenceli bir video düzenleme uygulamasıdır.


Tam adı FacePlay - Face Swap Video olan uygulama birkaç dokunuş yaparak videolardaki yüzleri değiştirmenizi sağlıyor. FacePlay'in kullanımı oldukça basit. Uygulamayı açtığınızda karşınıza kısa videolardan oluşan şablonlar gelecek. Bu video şablonlarından birisini seçtikten sonra videoya eklemek istediğiniz fotoğrafı seçmeniz gerekiyor. Bu aşamada seçeceğiniz fotoğraftaki yüz, videoda görünen yüzle değişiyor.


Uygulamanın en sevilen özelliği tabii ki yüz değiştirme özelliği. Bunun yanında isterseniz popüler efektlerle videonuzu daha renkli ve eğlenceli hale getirebilirsiniz. TikTok, Instagram ve YouTube Shorts gibi birçok platformda popüler olan videoları FacePlay'de bulabilir ve moda olan videolara kendi yüzünüzü ekleyerek eğlenceli içerikler üretebilirsiniz.


FacePlay'in temel videoları ücretsiz, ancak ücretli olan videolar da var. Android yüz değiştirme uygulaması denemek istiyorsanız bu uygulama tam size göre olabilir. Uygulamayı kullanmak için FacePlay APK dosyasını indirip kurmanız yeterli.

FacePlay Face Swap Video nasıl kurulur?

Bu uygulama XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. FacePlay Face Swap Video APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
FacePlay Face Swap Video ekran görüntüleri FacePlay Face Swap Video ekran görüntüleri FacePlay Face Swap Video ekran görüntüleri FacePlay Face Swap Video ekran görüntüleri FacePlay Face Swap Video ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder