GO Recorder ikon

GO Recorder APK

v1.17

GO Recorder, Android için geliştirilen başarılı bir ekran kaydetme ve video düzenleme uygulamasıdır.

 

Özellikle oyuncuların kullandığı ekran kaydetme uygulamaları arasında GO Recorder kolay kullanımı ve HD kayıt çözünürlüğüyle başarılı işler çıkartıyor. Uygulamayla ekran akydetmek oldukça kolay: Uygulamayı açtıktan sonra ekran kaydı yapacağınız oyunu veya uygulamaya girerek kayıt tuşuna basmanız yeterli oluyor. Kayıt sırasında durdurma, atlama ve daha farklı özellikler için bir yardımcı araç kutusu da var. Bunu kullanarak video kaydınızı daha işlevsel yapmanız mümkün.

 

GO Recorder ile video kaydı yapmanın bir avantajı daha var: Ekran kaydının üstüne kendi resminizi ekleyebiliyor olmanız. Bunun için ön kamera kullanılıyor ve ekran kaydı yaparken kendi görüntünüzü videoya ekleyebiliyorsunuz. Oyuncuların çok sık kullandığı bu özellik oldukça faydalı diyebiliriz.

 

Android ekran akydetme uygulaması GO Recorder temel özellikleriyle ücretsiz ve root yapmadan kullanılabiliyor. GO Recorder APK dosyasını indirerek ekran kaydına başlayabilirsiniz.

GO Recorder ekran görüntüleri GO Recorder ekran görüntüleri GO Recorder ekran görüntüleri GO Recorder ekran görüntüleri GO Recorder ekran görüntüleri

Yorumlar

GO Recorder için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder
Dvttffhfg2 yıl önce GO Recorder v1.17 için
Super