SnackVideo ikon

SnackVideo APK

v3.1.1.279

SnackVideo APK uygulaması ile videolarınızı eğlenceli ve komik şekilde düzenleyebilirsiniz.


Android için geliştirilen SnackVideo uygulaması, telefonunuzla kaydettiğiniz videoları eğlenceli çıkartma ve mix'ler ile düzenlemenizi sağlayan başarılı bir Android video düzenleme uygulaması. Uygulamanın temel özelliği çeşitli çıkartma ve kısa videoları kullanarak ortaya komik videolar çıkartmak. Bunu da içerisindeki yüzlerce içeriğe borçlu. Siz de komik video yaratmak istiyorsanız SnackVideo'nun koleksiyon arşivinden faydalanabilirsiniz.


Dediğimiz gibi, SnackVideo içerisinde yüzlerce komik video ve çıkartma var. Bunları kullanarak videolarınızı çok daha eğlenceli hale getirebilirsiniz. Üstelik efekt ve animasyon desteği de mevcut. SnackVideo APK dosyasını indirerek video düzenlemeye başlayabilirsiniz.

SnackVideo nasıl kurulur?

Bu uygulama XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. SnackVideo APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
SnackVideo ekran görüntüleri SnackVideo ekran görüntüleri SnackVideo ekran görüntüleri SnackVideo ekran görüntüleri SnackVideo ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder