DOUPAI - DOUPAI Face ikon

DOUPAI - DOUPAI Face APK

v1.1.2

DOUPAI - DOUPAI Face Açıklama

DOUPAI - DOUPAI Face ile video sosyal ağı yeniden şekilleniyor. Kısa videolar hazırlayarak paylaşacağınız uygulama Android'in popüler video platformlarından birisi olarak öne çıkıyor.


Uygulamanın kullanımı hem eğlenceli hem de gayet basit. 10 saniyelik videolar oluşturarak paylaşmanızı sağlayan Doupai'de eğlenceli zamanlar geçirebilir ve diğer insanların paylaştığı videoları izleyebilirsiniz. Doupai'de temel olarak kafa hareketleri yapmanızı sağlayan video içerikleri mevcut. Galeriden seçeceğiniz bir fotoğraftan kafayı videodaki herhangi bir içeriğe entegre ederek videonuzu oluşturabiliyorsunuz.


Doupai'de videolar için onlarca efekt seçeneği de mevcut. Instagram, Messenger ve Facebook gibi platformlarda paylaşacağınız kısa videolarla fenomenlere ayak uydurabilirsiniz. Uygulamayı kullanmak ne kadar ücretsiz olsa da bazı içerikler maalesef ücretli. Doupai APK dosyasını hemen indirerek eğlenceli videolar oluşturmaya başlayabilirsiniz.

DOUPAI - DOUPAI Face ekran görüntüleri DOUPAI - DOUPAI Face ekran görüntüleri DOUPAI - DOUPAI Face ekran görüntüleri DOUPAI - DOUPAI Face ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.1.2

GeliştiriciBig Head Brothers

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.4 ve üzeri

Güncellenme tarihi4 yıl önce

Eklenme tarihi01.11.2019 - 13:20

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme67

Dosya boyutu 40.7 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 9944

GÜVENLİKİndireceğiniz DOUPAI - DOUPAI Face APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.doupaiapp.i18n

APK imzası: 1f0a9a8a20d97981b82f425fe15fc98c90b977c4

Kullanıcı oyları ve yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder