DOUPAI - DOUPAI Face ikon

DOUPAI - DOUPAI Face APK

v1.1.2

DOUPAI - DOUPAI Face ile video sosyal ağı yeniden şekilleniyor. Kısa videolar hazırlayarak paylaşacağınız uygulama Android'in popüler video platformlarından birisi olarak öne çıkıyor.


Uygulamanın kullanımı hem eğlenceli hem de gayet basit. 10 saniyelik videolar oluşturarak paylaşmanızı sağlayan Doupai'de eğlenceli zamanlar geçirebilir ve diğer insanların paylaştığı videoları izleyebilirsiniz. Doupai'de temel olarak kafa hareketleri yapmanızı sağlayan video içerikleri mevcut. Galeriden seçeceğiniz bir fotoğraftan kafayı videodaki herhangi bir içeriğe entegre ederek videonuzu oluşturabiliyorsunuz.


Doupai'de videolar için onlarca efekt seçeneği de mevcut. Instagram, Messenger ve Facebook gibi platformlarda paylaşacağınız kısa videolarla fenomenlere ayak uydurabilirsiniz. Uygulamayı kullanmak ne kadar ücretsiz olsa da bazı içerikler maalesef ücretli. Doupai APK dosyasını hemen indirerek eğlenceli videolar oluşturmaya başlayabilirsiniz.

DOUPAI - DOUPAI Face ekran görüntüleri DOUPAI - DOUPAI Face ekran görüntüleri DOUPAI - DOUPAI Face ekran görüntüleri DOUPAI - DOUPAI Face ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder