Kwai - Beğendiğin Eğlenceli ve Trend videolar ikon

Kwai - Beğendiğin Eğlenceli ve Trend videolar APK

v5.8.30.522805

Sosyal video platformu Kwai kısa videolarla eğlenceli içerik oluşturup paylaşabileceğiniz bir uygulama.


Kwai temel olarak milyonlarca insanın paylaşım yaptığı bir sosyal medya platformu. Ancak bu platformda sadece video paylaşımı yapılıyor. Kwai uygulamasındaki onlarca filtreyi kullanarak oluşturacağınız eğlenceli ve komik videoları diğer insanlarla paylaşarak keyifli zamanlar geçirebiliyorsunuz. Uygulamanın öne çıkan filtreleri arasında yolda yürüyen bir kişiyi çukura düşürmek, çeşitli sihirbaz teknikleri ve komik çıkartmalar bulunuyor.


Kwai ile yapacağınız video düzenlemelerini sosyal profilinizde paylaşmanız şart değil. Doğrudan telefonunuza kaydedebilir ya da YouTube, Instagram veya Facebook gibi diğer hesaplarınızda paylaşabilirsiniz. Tamamen ücretsiz olan Kwai APK dosyasını indirerek uygulamaya üye olun ve kısa videolarınızı oluşturmaya başlayın. İyi eğlenceler.

Kwai - Beğendiğin Eğlenceli ve Trend videolar ekran görüntüleri Kwai - Beğendiğin Eğlenceli ve Trend videolar ekran görüntüleri Kwai - Beğendiğin Eğlenceli ve Trend videolar ekran görüntüleri Kwai - Beğendiğin Eğlenceli ve Trend videolar ekran görüntüleri Kwai - Beğendiğin Eğlenceli ve Trend videolar ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Kwai Video uygulamasının son sürümünde uygulama tasarımı tamamen yenilenmiş ve sorunlar düzeltilmiş.

Yorumlar

Kwai - Beğendiğin Eğlenceli ve Trend videolar için toplam 2 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi30 gün önce Kwai - Beğendiğin Eğlenceli ve Trend videolar v5.8.30.522805 için
Harika olmuş
Ziyaretçi30 gün önce Kwai - Beğendiğin Eğlenceli ve Trend videolar v5.8.30.522805 için
Harika