YouTube Vanced ikon

YouTube Vanced APK

v17.03.38

YouTube Vanced Açıklama

YouTube Vanced, Android telefonlarınızdan YouTube'u reklamsız indirmenizi sağlayan bir servis.


Uygulamanın aslında YouTube'dan bir farkı yok diyebiliriz. Tasarım ve özellik olarak YouTube Android uygulamasının hemen hemen aynısı. Ancak en temel fark, bu uygulama ile YouTube'u reklamsız kullanabiliyorsunuz. Bunun yanında en sevilen bir diğer özelliği ise YouTube arkaplan video oynatma desteği olması. YouTube'un premium abonelik alternatiflerine tepki olarak geliştirilen YouTube Vanced ile YouTube'u reklamsız ve arkaplanda video oynatacak şekilde kullanabilirsiniz.


YouTube Vanced tamamen ücretsiz bir uygulama. Ancak kullanmak için yardımcı uygulamalara ihtiyaç var. Bunlar MicroG ve APKs Installer (SAI) uygulamarı. MicroG uygulaması Vanced'in çalışması için gerekiyor. APKs Installer ise Vanced APK dosyasını telefona kurmamız için gerekli. YouTube Vanced APK dosyasını indirdikten sonra aşağıdaki adımları takip ederek YouTube Vanced'ı telefonunuza kurabilirsiniz:


  • Buraya tıklayarak MicroG APK dosyasını telefonunuza indirin ve kurun,
  • İkinci adım olarak YouTube Vanced uygulamasını kurmamızı sağlayacak olan APKs Installer (SAI) uygulamasını indirin ve kurun: APKs Installer SAI indir
  • Üçüncü ve son aşama olarak indirdiğiniz APKs Installer uygulamasını açın ve Vanced APKs dosyasını seçip kurulum işlemini tamamlayın.

Kurulum işlemi bu kadar. Kurulum sırasında bir sorun yaşarsanız ya da aklınıza bir şey takılırsa yorum olarak yazabilirsiniz.

Son güncellemede neler var?

YouTube Vanced APK son sürüm güncellemesinde uygulama tasarımı yenilenmiş. Son güncelleme ile beraber Vanced uygulaması artık güncellenmiyor, ancak Revanced adı ile serbest yazılımcılar tarafından yeniden geliştirileceği duyuruldu.

YouTube Vanced ekran görüntüleri YouTube Vanced ekran görüntüleri YouTube Vanced ekran görüntüleri YouTube Vanced ekran görüntüleri YouTube Vanced ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv17.03.38

GeliştiriciVanced.app

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi20.03.2020 - 14:36

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme1610

Dosya boyutu 81.6 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10274

GÜVENLİKİndireceğiniz YouTube Vanced APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.vanced.android.youtube

APK imzası: c444e7a9eaf1110dc12b46b61e148b39cc4e5027

YouTube Vanced eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm YouTube Vanced versiyonları:
  • 1. YouTube Vanced v15.43.32
  • 2. YouTube Vanced v15.05.54

YouTube Vanced nasıl kurulur?

Bu uygulama XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. YouTube Vanced APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

5 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder