YouTube Vanced ikon

YouTube Vanced APK

v15.43.32

YouTube Vanced, Android telefonlarınızdan YouTube'u reklamsız indirmenizi sağlayan bir servis.


Uygulamanın aslında YouTube'dan bir farkı yok diyebiliriz. Tasarım ve özellik olarak YouTube Android uygulamasının hemen hemen aynısı. Ancak en temel fark, bu uygulama ile YouTube'u reklamsız kullanabiliyorsunuz. Bunun yanında en sevilen bir diğer özelliği ise YouTube arkaplan video oynatma desteği olması. YouTube'un premium abonelik alternatiflerine tepki olarak geliştirilen YouTube Vanced ile YouTube'u reklamsız ve arkaplanda video oynatacak şekilde kullanabilirsiniz.


YouTube Vanced tamamen ücretsiz bir uygulama. Ancak kullanmak için yardımcı uygulamalara ihtiyaç var. Bunlar MicroG ve APKs Installer (SAI) uygulamarı. MicroG uygulaması Vanced'in çalışması için gerekiyor. APKs Installer ise Vanced APK dosyasını telefona kurmamız için gerekli. YouTube Vanced APK dosyasını indirdikten sonra aşağıdaki adımları takip ederek YouTube Vanced'ı telefonunuza kurabilirsiniz:


  • Buraya tıklayarak MicroG APK dosyasını telefonunuza indirin ve kurun,
  • İkinci adım olarak YouTube Vanced uygulamasını kurmamızı sağlayacak olan APKs Installer (SAI) uygulamasını indirin ve kurun: APKs Installer SAI indir
  • Üçüncü ve son aşama olarak indirdiğiniz APKs Installer uygulamasını açın ve Vanced APKs dosyasını seçip kurulum işlemini tamamlayın.

Kurulum işlemi bu kadar. Kurulum sırasında bir sorun yaşarsanız ya da aklınıza bir şey takılırsa yorum olarak yazabilirsiniz.

YouTube Vanced ekran görüntüleri YouTube Vanced ekran görüntüleri YouTube Vanced ekran görüntüleri YouTube Vanced ekran görüntüleri YouTube Vanced ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

YouTube Vanced APK son sürüm güncellemesi ile;

Uygulama tasarımı güncellenmiş,

Video yükleme işlevi geliştirilmiş,

Uygulama özellikleri optimize edilmiş.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder