YouTube Go ikon

YouTube Go APK

v3.21.51

Video ve müzik platformu Youtube, yeni servisi Youtube Go ile bünyesinde barındırdığı videoları indirmenizi ve çevrimdışı izlemenizi sağlıyor. Yani uygulama aslında YouTube video indirme uygulaması.


Uygulamanın geliştirilme amacı olan çevrimdışı video izleme özelliğini kullanabilmek için, ilgili videoyu indirmeniz gerekiyor. İlk başta biraz anlamsız gelebilir, ancak sürekli izlediğiniz videolarda bu yöntemi uyguladığınızda sonraki izlemelerinizde veri tasarrufu yapmış oluyorsunuz. YouTube Go'nun bu özelliği diğer video indirme programlarıyla aynı denebilir, tek farkı videoyu telefonunuzdan değil YouTube arayüzünden izliyorsunuz.


Youtube Go'nun ilgi çeken diğer bir özelliği de videoları indirme esnasında eşzamanlı olarak başka cihazlara gönderebilmesi. Videoyu kendi telefonunuza indirirken, aynı zamanda bluetooth bağlantısı üzerinden farklı bir cihaza da indirmeyi sağlayabiliyorsunuz. Bu işlemi yaparken diğer telefon herhangi bir veri tüketmiyor, bir nevi eşzamanlı dosya paylaşımı gibi düşünebilirsiniz.


YouTube Go'daki videoları indirebilmek için, videoyu yayınlayan kanalın videonun indirilmesine izin vermiş olması gerektiğini belirtelim. Eğer yayıncı videoyu indirmeye açmamışsa çevrimdışı izleme özelliğini kullanamıyorsunuz. YouTube Go APK dosyasını indirerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

YouTube Go ekran görüntüleri YouTube Go ekran görüntüleri YouTube Go ekran görüntüleri YouTube Go ekran görüntüleri YouTube Go ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

YouTube Go APK son sürüm güncellemesinde uygulama tasarımı yenilenmiş.

Yorumlar

YouTube Go için toplam 5 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder
İbo Eren Turka8 ay önce YouTube Go v3.18.51 için
Youtube goooooooooooooo inmiyooooooooo
Ziyaretçi11 ay önce YouTube Go v3.18.51 için
Ücretlimi
Ziyaretçi11 ay önce YouTube Go v3.02.50 için
Youtube go neden inmiyor lütfen sorunu çözün acil
Kullanıcı resmi
hsnDnz11 ay önce YouTube Go v3.02.50 için
Merhaba, dosya iniyor bir sorun yok.
Ziyaretçi3 yıl önce YouTube Go v0.67.60 için
Ücretsiz mi