YouTube Go

YouTube Go

v0.67.60

Video ve müzik platformu Youtube, yeni servisi Youtube Go ile bünyesinde barındırdığı videoları indirmenizi ve çevrimdışı izlemenizi sağlıyor.

 

Uygulamanın geliştirilme amacı olan çevrimdışı video izleme özelliğini kullanabilmek için, ilgili videoyu indirmeniz gerekiyor. İlk başta biraz anlamsız gelebilir, ancak sürekli izlediğiniz videolarda bu yöntemi uyguladığınızda sonraki izlemelerinizde veri tasarrufu yapmış oluyorsunuz. YouTube Go'nun bu özelliği diğer video indirme programlarıyla aynı denebilir, tek farkı videoyu telefonunuzdan değil YouTube arayüzünden izliyorsunuz.

 

Youtube Go'nun ilgi çeken diğer bir özelliği de videoları indirme esnasında eşzamanlı olarak başka cihazlara gönderebilmesi. Videoyu kendi telefonunuza indirirken, aynı zamanda bluetooth bağlantısı üzerinden farklı bir cihaza da indirmeyi sağlayabiliyorsunuz. Bu işlemi yaparken diğer telefon herhangi bir veri tüketmiyor, bir nevi eşzamanlı dosya paylaşımı gibi düşünebilirsiniz.

 

YouTube Go'daki videoları indirebilmek için, videoyu yayınlayan kanalın videonun indirilmesine izin vermiş olması gerektiğini belirtelim. Eğer yayıncı videoyu indirmeye açmamışsa çevrimdışı izleme özelliğini kullanamıyorsunuz.

YouTube Go ekran görüntüleri YouTube Go ekran görüntüleri YouTube Go ekran görüntüleri YouTube Go ekran görüntüleri YouTube Go ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

YouTube Go uygulaması artık Türkiye'de de kullanıma açıldı,

Uygulama tasarımı yenilendi.

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv0.67.60

GeliştiriciGoogle LLC

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 ay önce

Eklenme tarihi02.02.2018 - 20:53

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme3808

Dosya boyutu 8.62 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 7474

Eski versiyonlar
Uygulamanın Cepde üzerinde yayımlanan indirilebilir versiyonları:

YouTube Go Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi1 ay önce YouTube Go v0.67.60 için
Ücretsiz mi