Ekran Kaydedici, ekran video kaydedici - XRecorder ikon

Ekran Kaydedici, ekran video kaydedici - XRecorder APK

v2.3.0.2

Ekran Kaydedici, ekran video kaydedici - XRecorder APK Android için geliştirilen başarılı bir Android ekran kaydetme uygulamasıdır.


Xrecorder uygulaması kullanımı hem basit hem de ücretsiz ekran video kaydedici uygulamaları arasında öne çıkıyor. Özellikle filigransız, rootsuz ve sınırsız kayıt olması sayesinde de istediğiniz kadar ekran kaydedebiliyorsunuz. Android ekran kaydetmek isteyen kullanıcılar için bu özelliklerin bir arada olması Xrecorder'i vazgeçilmez yapıyor.


Ekran Kaydedici, ekran video kaydedici - XRecorder temel olarak Android cihazınızın ekranında ne varsa onu kaydeder. Örneğin, Periscope yayınları, oyun bölümleri, YouTube video izlenceleri ve aklınıza gelen hemen her şeyi kaydetmeniz mümkün. Kayıt özellikleri de oldukça başarılı: Full HD ekran kaydının yanında, 60 FPS'e kadar çözünürlük desteği var. Üstelik ekran kaydederken kayar pencere açıldığı için ekranda istediğiniz gibi hareket edebilirsiniz.


inShot ekibi tarafından geliştirilen ekran kaydedici uygulaması tamamen ücretsiz. Ekran Kaydedici, ekran video kaydedici - XRecorder APK dosyasını indirerek ekran kaydetme işlemine hemen başlayabilirsiniz.

Ekran Kaydedici, ekran video kaydedici - XRecorder ekran görüntüleri Ekran Kaydedici, ekran video kaydedici - XRecorder ekran görüntüleri Ekran Kaydedici, ekran video kaydedici - XRecorder ekran görüntüleri Ekran Kaydedici, ekran video kaydedici - XRecorder ekran görüntüleri Ekran Kaydedici, ekran video kaydedici - XRecorder ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

XRecorder APK güncel sürümü ile ekran kaydetme performansı daha iyi hale getirilmiş.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder