Ekran Kaydedici, ekran video kaydedici - XRecorder ikon

Ekran Kaydedici, ekran video kaydedici - XRecorder APK

v2.3.0.2

Ekran Kaydedici, ekran video kaydedici - XRecorder Açıklama

Ekran Kaydedici, ekran video kaydedici - XRecorder APK Android için geliştirilen başarılı bir Android ekran kaydetme uygulamasıdır.


Xrecorder uygulaması kullanımı hem basit hem de ücretsiz ekran video kaydedici uygulamaları arasında öne çıkıyor. Özellikle filigransız, rootsuz ve sınırsız kayıt olması sayesinde de istediğiniz kadar ekran kaydedebiliyorsunuz. Android ekran kaydetmek isteyen kullanıcılar için bu özelliklerin bir arada olması Xrecorder'i vazgeçilmez yapıyor.


Ekran Kaydedici, ekran video kaydedici - XRecorder temel olarak Android cihazınızın ekranında ne varsa onu kaydeder. Örneğin, Periscope yayınları, oyun bölümleri, YouTube video izlenceleri ve aklınıza gelen hemen her şeyi kaydetmeniz mümkün. Kayıt özellikleri de oldukça başarılı: Full HD ekran kaydının yanında, 60 FPS'e kadar çözünürlük desteği var. Üstelik ekran kaydederken kayar pencere açıldığı için ekranda istediğiniz gibi hareket edebilirsiniz.


inShot ekibi tarafından geliştirilen ekran kaydedici uygulaması tamamen ücretsiz. Ekran Kaydedici, ekran video kaydedici - XRecorder APK dosyasını indirerek ekran kaydetme işlemine hemen başlayabilirsiniz.

Son güncellemede neler var?

XRecorder APK güncel sürümü ile ekran kaydetme performansı daha iyi hale getirilmiş.

Ekran Kaydedici, ekran video kaydedici - XRecorder ekran görüntüleri Ekran Kaydedici, ekran video kaydedici - XRecorder ekran görüntüleri Ekran Kaydedici, ekran video kaydedici - XRecorder ekran görüntüleri Ekran Kaydedici, ekran video kaydedici - XRecorder ekran görüntüleri Ekran Kaydedici, ekran video kaydedici - XRecorder ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv2.3.0.2

GeliştiriciInShot Inc.

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 yıl önce

Eklenme tarihi08.09.2020 - 09:43

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme2459

Dosya boyutu 39.9 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10568

GÜVENLİKİndireceğiniz Ekran Kaydedici, ekran video kaydedici - XRecorder APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: videoeditor.videorecorder.screenrecorder

APK imzası: 46b688979c5a45d1f83d4d578489b6543180e769

Ekran Kaydedici, ekran video kaydedici - XRecorder eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm Ekran Kaydedici, ekran video kaydedici - XRecorder versiyonları:
  • 1. Ekran Kaydedici, ekran video kaydedici - XRecorder v1.4.3.1
  • 2. Ekran Kaydedici, ekran video kaydedici - XRecorder v1.3.2.2

Kullanıcı oyları ve yorumlar

3.6

3 kullanıcı oyuna göre

Ekran Kaydedici, ekran video kaydedici - XRecorder için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de oy verebilir ve yorum yazabilirsiniz. Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi1 yıl önce Ekran Kaydedici, ekran video kaydedici - XRecorder v2.3.0.2 için
Buna mı siz 10 verdiniz 1 yıldızı bile hak etmiyor 0 ediyor iğrenç ve kötü lanet diyorum o kadar nasıl inanıyorsanız bu saçma siteye çok gıcık ve kötü birisiniz 0 daha çok hak ediyor