GOM Player ikon

GOM Player APK

v1.4.7

GOM Player Açıklama

GOM Player, Android için geliştirilen en başarılı video oynatıcı uygulamalarından biri olarak öne çıkıyor.


Bilgisayar sürümüyle oldukça başarılı olan GOM Player Android uygulaması da gayet yetenekli. Kullanımı kolay ve akıcı olan GOM Player ile Android telefonlarınızdaki hemen hemen tüm videoları oynatabilirsiniz. Bunlar arasında 360 derece videolar, MP4 dahil hemen hemen tüm video formatları da dahil.


GOM Player'in diğer bir yeteneği ise video oynatma sırasında ekran görüntüsü alması. Bu sayede izlediğiniz videonun herhangi bir sahnesini kolayca telefonunuza kaydedebilirsiniz. Ayrıca uyku zamanlama özelliği ile video izlerken uyuya kalma ihtimaline karşı otomatik kapanmayı ayarlamanız da mümkün.


GOM Player bilgisayar sürümünde olduğu gibi Android sistemlerde de ücretsiz olarak kullanılabiliyor. GOM Player APK dosyasını Cepde üzerinden ücretsiz olarak indirip kullanabilirsiniz.

GOM Player ekran görüntüleri GOM Player ekran görüntüleri GOM Player ekran görüntüleri GOM Player ekran görüntüleri GOM Player ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.4.7

GeliştiriciGOM & Company

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.0.3 ve üzeri

Güncellenme tarihi4 yıl önce

Eklenme tarihi31.01.2020 - 15:33

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme38

Dosya boyutu 31.7 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10127

GÜVENLİKİndireceğiniz GOM Player APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.gretech.gomplayerko

APK imzası: d99233e31576ae22b68f61d61fdc5fe02022553d

Kullanıcı oyları ve yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder