Video Düzenleyici - kamera efekt, tik tok efekt ikon

Video Düzenleyici - kamera efekt, tik tok efekt APK

v1.3.1

Video Düzenleyici - kamera efekt, tik tok efekt, videolarınızı birbirinden güzel efektlerle güzelleştirmenizi sağlayan başarılı bir uygulama.


Glitch Video Efekti olarak da bilinen bu uygulama ile Android telefonlarınızdaki videoları sanat efektleriyle güzelleştirebilirsiniz. Kullanımı gayet basit ve ücretsiz olan Video Düzenleyici - kamera efekt, tik tok efekt özellikle TikTok ve Instagram gibi sosyal medya platformları için video çeken kullanıcıların vazgeçilmezi. Uygulama içerisinde videolar için onlarca efekt ve görsel düzenleme var. İçlerinden birisini seçerek videolarınızı sıradışı ve daha güzel hale getirebilirsiniz. Özellikle retro video efekti ve videolar için nostalji efekti kullanıcıların en sık kullandıkları efektler olarak öne çıkıyor. Aşağıda uygulamanın detaylı özelliklerini görebilirsiniz:


  • Video efektleri: Retro, VHS, krom, RGB renk tonu, eskitilmiş televizyon grafikleri, parlatma ve ayna efekti dahil yüzlerce efekt,
  • Retro VHS video kaydı yapabilme, Glitch videosu çekebilme,
  • Kırpma, kesme ve renk tonlarıyla oynama gibi ücretsiz temel video düzenleme araçları,
  • Video görüntü oranı (1: 1, 16: 9) ayarlayabilme.

InShot ekibinin geliştirdiği Video Düzenleyici - kamera efekt, tik tok efekt ücretsiz olarak sunuluyor. Android video düzenleme uygulamaları arasında oldukça popüler olan bu uygulamayı hemen indirerek videolarınızı efektlerler daha güzel hale getirmeye başlayabilirsiniz.

Video Düzenleyici - kamera efekt, tik tok efekt ekran görüntüleri Video Düzenleyici - kamera efekt, tik tok efekt ekran görüntüleri Video Düzenleyici - kamera efekt, tik tok efekt ekran görüntüleri Video Düzenleyici - kamera efekt, tik tok efekt ekran görüntüleri Video Düzenleyici - kamera efekt, tik tok efekt ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder