Video indirici ikon

Video indirici APK

v1.6.3

Video indirici, Android telefonunuzdan video indirmenizi sağlayan başarılı bir uygulamadır. Kolay kullanımı ve otomatik video tespiti özellikleri ile istediğiniz videoyu Video İndirici uygulamasıyla indirebilirsiniz.


Tamamen ücretsiz olan Video indirici uygulamasıyla video indirmek için dahili internet tarayıcısını kullanmanız gerekiyor. İndireceğiniz sayfaya girdiğiniz zaman uygulama otomatik olarak videoyu tespit ediyor ve indirip indirmeyeceğinizi soruyor. İndirme işleminin kolay ve güçlü olmasının arkasında dahili indirme yöneticisinin olduğunu belirtelim. Bu indirme yöneticisi üzerinden video indirme işlemini duraklatma, iptal etme ve videoyu indirirken dönüştürme gibi birçok özelliği kullanabilirsiniz.


Android video indirme uygulaması olan Video İndirici videoları indirmeden önce hangi formatta kaydedeceğinizi soruyor, ancak isterseniz ayarlardan istediğiniz bir formatı belirlemeniz de mümkün. Uygulamanın desteklediği tam format listesi şöyle: mp3, m4a, mp4, m4v, mov, avi, wmv, doc, xls, pdf, txt. Bunun yanında ayarlardan videoları indireceğiniz hafızayı, yani telefon ve SD kart seçeneklerini belirleyebilirsiniz.


Uygulamanın indirilen videolar için güvenli klasör özelliğini sunması da oldukça cazip. Bu özellik sayesinde indirdiğiniz videoların tutulduğu klasörü şifreleyerek sadece kendiniz görecek şekilde özelleştirebilirsiniz.


Video indirici uygulamasının videoları sadece dahili internet tarayıcısı üzerinden indirdiğini tekrar hatırlatalım. Video indirici APK dosyasını indirerek Android telefonunuzdan video indirmeye başlayın.

Video indirici ekran görüntüleri Video indirici ekran görüntüleri Video indirici ekran görüntüleri Video indirici ekran görüntüleri Video indirici ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Video indirici APK son sürüm güncellemesi ile indirme hızı 3 kat artırılmış, uygulamadaki hatalar düzeltilmiş.

Yorumlar

Video indirici için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi1 yıl önce Video indirici v1.3.6 için
iOS da çıkıartın bu uygulamayı