Video indirici ikon

Video indirici

v1.3.6

Video indirici, Android telefonunuzdan video indirmenizi sağlayan başarılı bir uygulamadır. Kolay kullanımı ve otomatik video tespiti özellikleri ile istediğiniz videoyu Video İndirici uygulamasıyla indirebilirsiniz.


Tamamen ücretsiz olan Video indirici uygulamasıyla video indirmek için dahili internet tarayıcısını kullanmanız gerekiyor. İndireceğiniz sayfaya girdiğiniz zaman uygulama otomatik olarak videoyu tespit ediyor ve indirip indirmeyeceğinizi soruyor. İndirme işleminin kolay ve güçlü olmasının arkasında dahili indirme yöneticisinin olduğunu belirtelim. Bu indirme yöneticisi üzerinden video indirme işlemini duraklatma, iptal etme ve videoyu indirirken dönüştürme gibi birçok özelliği kullanabilirsiniz.


Uygulama videoları indirmeden önce hangi formatta kaydedeceğinizi soruyor, ancak isterseniz ayarlardan istediğiniz bir formatı belirlemeniz de mümkün. Uygulamanın desteklediği tam format listesi şöyle: mp3, m4a, mp4, m4v, mov, avi, wmv, doc, xls, pdf, txt. Bunun yanında ayarlardan videoları indireceğiniz hafızayı, yani telefon ve SD kart seçeneklerini belirleyebilirsiniz.


Uygulamanın indirilen videolar için güvenli klasör özelliğini sunması da oldukça cazip. Bu özellik sayesinde indirdiğiniz videoların tutulduğu klasörü şifreleyerek sadece kendiniz görecek şekilde özelleştirebilirsiniz.


Video indirici uygulamasının videoları sadece dahili internet tarayıcısı üzerinden indirdiğini tekrar hatırlatalım. Video indirici APK dosyasını indirerek Android telefonunuzdan video indirmeye başlayın.

Video indirici ekran görüntüleri Video indirici ekran görüntüleri Video indirici ekran görüntüleri Video indirici ekran görüntüleri Video indirici ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Android Video indirici APK son sürüm güncellemesindeki yenilikler:

İndirme hızı 3 kat artırılmış,

İndirme işlemi sırasında dosya adını değiştirme özelliği eklenmiş,

Hatalar düzeltilmiş.

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.3.6

GeliştiriciInShot Inc.

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.4 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 ay önce

Eklenme tarihi24.05.2018 - 20:54

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme2343

Dosya boyutu 8.83 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 8754

Güvenlik seçicileri
Video indirici eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayımlanmış tüm Video indirici versiyonları:

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi9 gün önce Video indirici v1.3.6 için
iOS da çıkıartın bu uygulamayı