Vidma Recorder Ekran Kaydedici ikon

Vidma Recorder Ekran Kaydedici APK

v3.7.24

Vidma Recorder Ekran Kaydedici Açıklama

Vidma Recorder Ekran Kaydedici, Android için geliştirilen başarılı bir ekran kaydetme uygulamasıdır.


Her Android kullanıcısı ekran kaydı almayı, yani telefon ya da tablet ekranını video olarak kaydetmek ister. Bazen bir oyun bölümü çekmek, bazen mesajları akıcı olarak göstermek ya da farklı sebeplerle ekran video kaydı alırız ve bunu kullanırız. Vidma Recorder bu işe yarayan filigransız, ücretsiz ve tamamen Türkçe olan bir Android uygulaması.


Tamamen ücretsiz olan bu uygulamanın öne çıkan oldukça işlevsel özellikleri var. Yüksek çözünürlük yani HD kalite ekran kaydı, ekran ve dış seslerini kaydetme, süre sınırı olmadan ve filigransız kayıt özellikleri kesinlikle Vidma Recorder Ekran Kaydedici uygulaması için tercih sebepleri. Android yapay zeka destekli video düzenleme uygulaması ile dikkatleri üstüne çekmeyi başaran Vidma Video Studio ekibi tarafından geliştirilen Vidma Recorder milyonlarca kullanıcı tarafından kullanılıyor. Vidma Recorder APK dosyasını hemen indirin ve ekran kaydı almaya başlayın.

Vidma Recorder Ekran Kaydedici ekran görüntüleri Vidma Recorder Ekran Kaydedici ekran görüntüleri Vidma Recorder Ekran Kaydedici ekran görüntüleri Vidma Recorder Ekran Kaydedici ekran görüntüleri Vidma Recorder Ekran Kaydedici ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv3.7.24

GeliştiriciVidma Video Studio

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 ay önce

Eklenme tarihi19.02.2024 - 21:04

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme8

Dosya boyutu 37.9 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11600

GÜVENLİKİndireceğiniz Vidma Recorder Ekran Kaydedici APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: vidma.screenrecorder.videorecorder.videoeditor.pro

APK imzası: 29b7cd53503f4dcbf8e6ef663dd16b16ce419479

Kullanıcı oyları ve yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder