Motorsport Manager Online ikon

Motorsport Manager Online APK

v2022.1.5

Motorsport Manager Online Açıklama

Motorsport Manager Online, yarışlarda manager görevlerini yerine getireceğiniz sürükleyici bir oyun.


Strateji odaklı geliştirilen oyunda bu sefer savaş değil, yarış stratejisi oyuncuları karşılıyor. Oyunun adından da anlayabileceğiniz gibi F1 yarışlarına katılan bir ekibi yönetiyor ve yarışlarda birinci gelmek için stratejiler geliştiriyorsunuz. Oyunun odağında F1 yarışları ve klasmanları var. İlk başlarda F1, Endurance ve Stock klasmanlarında yarışabiliyorsunuz. İlerleyen aşamalarında kariyer puanlarınızı biriktirerek GT ve Concept klasmanlarını da açma şansınız var.


Motorsport Manager Online oyununu öne çıkan en önemli özelliği, yarışmasını istediğiniz sürücüyü ve teknik ekibi sizin belirliyor olmanız. Her yarışta farklı bir sürücü ve teknik ekip seçme şansınız var. Bunlarla sözleşme yaparak yarışlarda daha etkili olmayı sağlamanız mümkün. Özellikle mühendislerin yer aldığı teknik ekip yarıştaki başarınızı doğrudan etkiliyor. Bu yüzden detayları es geçmemeye çalışmalısınız. Peki bu teknik ekibin görevi nedir derseniz, yarış arabanızın yarış sırasındaki tüm sorunları ve geliştirmeleri ile bu ekip ilgilendiriyor. Yani ekibinizin en önemli parçası mühendisler.


Oyunda para kazanmak için birçok seçeneğiniz var. Her başarılı yarış sonrasında bir miktar para ödülü kazanıyorsunuz tabi, ama en çok sponsorluk anlaşmaları size para kazandırıyor. Kazandığınız bu parayla da hem daha başarılı şoför ve mühendislerle sözleşme yapabilir hem de yarış arabanızın teknik iyileştirmelerini yapabilirsiniz. Ayrıca, yarış arabanızı tamamen değiştirme seçeneğiniz de mevcut. Tercih size kalmış.


Bilgisayar versiyonuyla milyonlarca kullanıcıya ulaşan Motorsport Manager Online, grafik kalitesi ve yarış stratejisini seven oyuncular için gayet iyi bir seçenek. Motorsport Manager Online APK dosyasını Cepde üzerinden ücretsiz indirerek kendi yarış ekibinizi yönetmeye ve yarışlara katılmaya başlayabilirsiniz. İyi oyunlar.

Son güncellemede neler var?

Motorsport Manager Online APK son sürüm güncellemesinde Formula E görünümleri eklenmiş ve sürücü ile oyun dengesi geliştirilmiş.

Motorsport Manager Online ekran görüntüleri Motorsport Manager Online ekran görüntüleri Motorsport Manager Online ekran görüntüleri Motorsport Manager Online ekran görüntüleri Motorsport Manager Online ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv2022.1.5

GeliştiriciPlaysport Games

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi31.03.2020 - 11:53

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme75

Dosya boyutu 347 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10312

GÜVENLİKİndireceğiniz Motorsport Manager Online APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.playsportgames.mmo

APK imzası: 716bd5aac82f0b3c47b582f5fe2ba1a3d5578b69

Motorsport Manager Online eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm Motorsport Manager Online versiyonları:
  • 1. Motorsport Manager Online v2020.6.0

Motorsport Manager Online nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Motorsport Manager Online APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

2 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder