NFS Hot Pursuit v1.0.62 ikon

NFS Hot Pursuit v1.0.62 APK

Need for Speed Hot Pursuit oyununun son versiyonudur. Android 2.0 ve üst versiyonlara sahip cihazlarda çalışır. NFS hot pursuit oyununu sitemizden indireceğiniz yükleme dosyalarıyla offline ve tüm arabalar açık bir şekilde oynayabilirsiniz.

Oyunun OBB dosyasının boyutu 285 MB'dir. OBB dosyasını indirmek için aşağıda verdiğimiz bağlantılara tıklayarak indirin.  


Part 1: http://usersfiles.com/q3g4syajqmqd  

Part 2: http://usersfiles.com/6zbpwonjqh07  

Part3: http://usersfiles.com/vcxsakg7rtp9


İndirdiğiniz obb dosyası rar arşiv dosyası içerisindedir. OBB dosyasını rardan çıkartın, ve Cihazınız/Android/OBB dizinine atın ve APK dosyası üzerinden kurulumu başlatın.  

Açılan sitede indirme işlemini başlatabilmek için, sitenin sağ tarafındaki yeşil renkte üzerinde Download File yazan butona tıklatın.   İyi eğlenceler! 

NFS Hot Pursuit v1.0.62 ekran görüntüleri NFS Hot Pursuit v1.0.62 ekran görüntüleri NFS Hot Pursuit v1.0.62 ekran görüntüleri NFS Hot Pursuit v1.0.62 ekran görüntüleri NFS Hot Pursuit v1.0.62 ekran görüntüleri

Yorumlar

NFS Hot Pursuit v1.0.62 için toplam 11 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi6 yıl önce
Abi bende. 5002 server hatasi buna bi caren varsa yazarmisin onur abi
Ziyaretçi6 yıl önce
On numara oyun ve para hileli
Ziyaretçi6 yıl önce
bişey sorcam bu obb dosyalarının hepsinimi indircez
firat1234gs6 yıl önce
Múkemmel b siteyi yapandan allah razi olsun parali oyunlari bedava indiyoruz
Ziyaretçi7 yıl önce
Oyunun apksi nerde