Man of Steel v1.0.9-12 ikon

Man of Steel v1.0.9-12 APK

Man of Steel v1.0.9-12 Açıklama

Android telefonlar için Warner Bros tarafından geliştirilen Man of Steel oyunu, unutulmaz film karakteri olan Superman kahramanımızın farklı bir aksiyon hikayesini yansıtıyor. Çılgın fikirlerini eyleme geçiren General Zod dünyayı tehdit etmektedir. Man of Steel, yani Çelik Adam adlı oyun karakterimiz tek başına onu durduramayacak ve Superman'in doğa üstü yeteneklerinden faydalanacaktır. Oyunda Superman'in yeteneklerini göstermek sizin elinizde.


Oyun sadece aşağıda listenen cihazlarda çalışmaktadır ve GPU, yani ekran kartına göre farklı versiyonları bulunmaktadır. Bu nedenle APK dosyası yerine Google Play indirme sayfasına sizleri yönlendiriyoruz:


Nexus 7, Nexus 10, Asus Transformer Prime, Samsung Galaxy S3, Samsung Galaxy Note, Samsung Galaxy Note 2, and Samsung Galaxy Note 10.1.

Man of Steel v1.0.9-12 ekran görüntüleri Man of Steel v1.0.9-12 ekran görüntüleri Man of Steel v1.0.9-12 ekran görüntüleri Man of Steel v1.0.9-12 ekran görüntüleri Man of Steel v1.0.9-12 ekran görüntüleri

Yorumlar

Man of Steel v1.0.9-12 için toplam 6 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
klassgarden8 yıl önce
Abi biz oyuna para vermemek için buradan indiriyoz sen bizi parali yola yonlendiriyon
Ziyaretçi9 yıl önce
Benim tablet not 10.1 yine olmuyo
ruffs9569 yıl önce
Benim telefonum Samsung Galaxy note 2 fakat ginede google play store yonlendiriliyor
Kullanıcı resmi
hsnDnz9 yıl önce
Google Play'e link verilmesinin sebebi, oyunun her telefonda farklı olan GPU'lara göre indirme seçeneği sunması. Karışıklık olmaması için Google Play bağlantısını vermek daha doğruydu.
ahmetaliarar069 yıl önce
önceden pc ye indir diyince direk indriyodu ama şimdi google playe yönlendirmesi kötü oldu siteye bakmaya gerek kalmadı