Hitman Sniper: The Shadows ikon

Hitman Sniper: The Shadows APK

v13.1.0

Hitman Sniper: The Shadows Açıklama

Hitman Sniper The Shadows APK oyunu ile suikastçıların gizli dünyasına adım atın.


Android keskin nişancı oyunları arasında yer alan Hitman Sniper The Shadows, fantastik ve aksiyon dolu kurgusuyla öne çıkıyor. Keskin nişancı görevlerini yerine getireceğiniz oyunda dünyanın birçok yerinde operasyonlara katılacak ve görevlerinizi tamamlamaya çalışacaksınız. Oyun, gerçek oyuncuların rekabeti üzerine kurulu. Başka bir ifadeyle, sizin gibi birçok gerçek oyuncu bu oyunda görevleri tamamlamaya çalışıyor. Görev puanı en yüksek olan tabii ki en iyi keskin nişancı ünvanını elde ediyor.


Hitman Sniper The Shadows'da birçok savaş haritası var. Her harita dünyanın farklı bir bölgesini temsil ediyor. Ayrıca, her harita gün içerisindeki hava şartlarına göre tasarlanmış. Yani, gece oynadığınızda hava karanlık oluyor; eğer kış mevsimindeyseniz, havada kar yağışı oluyor. Böylece oyunun gerçeklik hissi oldukça yüksek düzeyde. Keskin nişancı tüfeğinizin ayarlarını hava şartlarına göre düzenlemeyi unutmayın. Oyunun başlangıcında giriş seviye bir sniper tüfeğiniz oluyor ancak ilerleyen bölümlerde yeni tüfekler satın alabiliyorsunuz.


SQUARE ENIX ekibi tarafından geliştirilen Hitman Sniper oyunu tamamen ücretsiz oynanabiliyor. Mükemmel kalitedeki grafikleri ve gerçekçi çevre modellemesi de oyunu sürükleyici hale getiriyor. Hitman Sniper The Shadows APK dosyasını Cepde üzerinden telefonunuza indirip kurarak keskin nişancıların aksiyon dolu dünyasına girebilirsiniz. İyi eğlenceler.

Son güncellemede neler var?

Hitman Sniper The Shadows APK son sürüm güncellemesinde oyun içi grafikler optimize edilmiş ve oyun performansı geliştirilmiş.

Hitman Sniper: The Shadows ekran görüntüleri Hitman Sniper: The Shadows ekran görüntüleri Hitman Sniper: The Shadows ekran görüntüleri Hitman Sniper: The Shadows ekran görüntüleri Hitman Sniper: The Shadows ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv13.1.0

GeliştiriciSQUARE ENIX Co.,Ltd.

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 8.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi03.04.2022 - 12:57

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme157

Dosya boyutu 590 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11022

GÜVENLİKİndireceğiniz Hitman Sniper: The Shadows APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.squareenixmontreal.hitmansniper2

APK imzası: 08a70d2a5e1c2d00b8e518f8526b4cd1cf5d6a86

Cloud.Mail.Ru'dan nasıl dosya indirilir?

Hitman Sniper: The Shadows oyunu Cloud.Mail.Ru platformundan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndir butonuna bastığınızda sistem sizi otomatik olarak indirme sayfasına yönlendirecektir. Açılan sayfada indirme ikonu yer alan butona tıklayarak kurulum dosyasını indirebilirsiniz. Cloud.Mail.Ru üzerinden nasıl dosya indireceğinizi bilmiyorsanız, buradaki ipucumuzu okuyun.

Hitman Sniper: The Shadows nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Hitman Sniper: The Shadows APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder