Hitman Sniper: The Shadows ikon

Hitman Sniper: The Shadows APK

v1.0.0

Hitman Sniper: The Shadows APK oyunu ile suikastçıların gizli dünyasına adım atın.


Android keskin nişancı oyunları arasında yer alan Hitman Sniper The Shadows, fantastik ve aksiyon dolu kurgusuyla öne çıkıyor. Keskin nişancı görevlerini yerine getireceğiniz oyunda dünyanın birçok yerinde operasyonlara katılacak ve görevlerinizi tamamlamaya çalışacaksınız. Oyun, gerçek oyuncuların rekabeti üzerine kurulu. Başka bir ifadeyle, sizin gibi birçok gerçek oyuncu bu oyunda görevleri tamamlamaya çalışıyor. Görev puanı en yüksek olan tabii ki en iyi keskin nişancı ünvanını elde ediyor.


Hitman Sniper The Shadows'da birçok savaş haritası var. Her harita dünyanın farklı bir bölgesini temsil ediyor. Ayrıca, her harita gün içerisindeki hava şartlarına göre tasarlanmış. Yani, gece oynadığınızda hava karanlık oluyor; eğer kış mevsimindeyseniz, havada kar yağışı oluyor. Böylece oyunun gerçeklik hissi oldukça yüksek düzeyde. Keskin nişancı tüfeğinizin ayarlarını hava şartlarına göre düzenlemeyi unutmayın. Oyunun başlangıcında giriş seviye bir sniper tüfeğiniz oluyor ancak ilerleyen bölümlerde yeni tüfekler satın alabiliyorsunuz.


SQUARE ENIX ekibi tarafından geliştirilen Hitman Sniper oyunu tamamen ücretsiz oynanabiliyor. Mükemmel kalitedeki grafikleri ve gerçekçi çevre modellemesi de oyunu sürükleyici hale getiriyor. Hitman Sniper The Shadows APK dosyasını Cepde üzerinden telefonunuza indirip kurarak keskin nişancıların aksiyon dolu dünyasına girebilirsiniz. İyi eğlenceler.

Cloud.Mail.Ru'dan nasıl dosya indirilir?

Hitman Sniper: The Shadows oyunu Cloud.Mail.Ru platformundan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndir butonuna bastığınızda sistem sizi otomatik olarak indirme sayfasına yönlendirecektir. Açılan sayfada indirme ikonu yer alan butona tıklayarak kurulum dosyasını indirebilirsiniz. Cloud.Mail.Ru üzerinden nasıl dosya indireceğinizi bilmiyorsanız, buradaki ipucumuzu okuyun.

Hitman Sniper: The Shadows nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Hitman Sniper: The Shadows APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Hitman Sniper: The Shadows ekran görüntüleri Hitman Sniper: The Shadows ekran görüntüleri Hitman Sniper: The Shadows ekran görüntüleri Hitman Sniper: The Shadows ekran görüntüleri Hitman Sniper: The Shadows ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder