LEGO® NinjaGO: Ride Ninja ikon

LEGO® NinjaGO: Ride Ninja APK

v9.3.280

Efsane ninjalar LEGO® NinjaGO: Ride Ninja oyunuyla aksiyon dolu bir savaşa çıkıyor. Ninja karakterinizi seçip katılacağınız bu savaşta motorunuzla birlikte yarışarak gücünüzü gösteriyor ve kötü motor çetesini yok etmeye çalışıyorsunuz.

 

LEGO'nun ninja karakterlerini kullanarak geliştirdiği oyun Titanyum Ninjaları'nın Sons of Garmadon ismindeki tehlikeli motor çetesine karşı üstlendiği görevi konu alıyor. Sons of Garmadon çetesinin görevi şehri karıştırmak ve kötülüğü yaymaktır. Sizin de dahil olduğunuz Titanyum Ninjaları ise bu görevi durdurmak için üst seviye motorlarıyla savaşa hazır. Açık bir otoban şeklinde geliştirilen yarış pistinde çete üyelerini kovalarken şehir trafiği ve rampa gibi engellere takılmadan çete üyelerini yakalamanız, gerekirse silahınızı kullanarak onları yok etmeniz gerekiyor.

 

NinjaGO'da seçmiş olduğunuz her karakter için özel geliştirme seçenekleri mevcut. Çete üyelerinin yayılmasını durdurmak için öncelikle gücünüzü korumaya dikkat etmelisiniz. Bu nedenle görev bazlı geliştirilen her bölümden sonra kazanacağınız ödül puanlarını karakterinizi geliştirmek ve güçlendirmek için kullanmanız şart.

 

Oyunun grafikleri ve yarış tarzı savaş konusu oyuncular için oldukça iyi bir deneyim sunuyor. LEGO'nun efsane ninjalarıyla bilrikte savaşmak için LEGO NinjaGO APK dosyasını indirmeniz yeterli. İyi oyunlar.

LEGO® NinjaGO: Ride Ninja ekran görüntüleri LEGO® NinjaGO: Ride Ninja ekran görüntüleri LEGO® NinjaGO: Ride Ninja ekran görüntüleri LEGO® NinjaGO: Ride Ninja ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder