Trendyol Go ikon

Trendyol Go APK

v1.4.0.11

Trendyol Go Açıklama

Yemek ve market siparişi uygulaması Trendyol Go artık cebinizde.


Önceden Trendyol uygulamasına dahil olan Trendyol Go hizmeti artık farklı bir mobil uygulama olarak sunuluyor. Bildiğimiz Trendyol Go deneyimi bu sefer başlı başına bir uygulama ile karşımızda. Uygulamanın temel özellikleri bildiğimiz özelliklere sahip: Bölgemizdeki yemek restoranları ve marketlerden sipariş vermek. Marketlerin yanında kasaplar, manavlar ve diğer Trendyol Go üyesi esnafları uygulamada görüntülemek ve sipariş vermek mümkün.


Trendyol Go'da yer alan Yedikçe İndirim hizmeti uygulamaya özel artık daha fazla indirim sağlıyor. Bu kampanyanın ne kadar süreceğini bilmiyoruz ancak her siparişte bir sonraki siparişinizde kullanabileceğiniz indirim tutarı kazanıyorsunuz. Trendyol tarafından geliştirilen Trendyol Go APK dosyasını hemen telefonunuza indirerek yemek ve market siparişi vermeye başlayabilirsiniz.

Trendyol Go ekran görüntüleri Trendyol Go ekran görüntüleri Trendyol Go ekran görüntüleri Trendyol Go ekran görüntüleri Trendyol Go ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.4.0.11

GeliştiriciTrendyol

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 6.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi19 gün önce

Eklenme tarihi18.11.2023 - 14:24

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe

İndirilme5

Dosya boyutu 18.0 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11551

GÜVENLİKİndireceğiniz Trendyol Go APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.trendyol.go

APK imzası: dd786ab11ca5ef9785affcff634528c0e910c9a8

Kullanıcı oyları ve yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder