Anasayfa » Cep Telefonu Programları » Android Programları » Android Antivirüs ve Güvenlik Programları » 360 Security

360 Security

v4.1.8.6482
reklamlar
360 Security
360 Security ekran görüntüleri 360 Security ekran görüntüleri 360 Security ekran görüntüleri 360 Security ekran görüntüleri 360 Security ekran görüntüleri 360 Security tanıtım resmi
bu uygulamayı sosyal ağlarda paylaşın

360 Security Açıklama

Android mobil cihazlar için en iyi güvenlik ve performans uygulaması 360 Security ile telefon veya tabletinizi güvende ve hızlı tutun. 

 

360 Security telefon veya tabletinizdeki gereksiz ve kalıntı dosyaları, uygulama verilerini düzenli aralıklarlar kontrol edip silerek cihazınızın hızını yüksekte tutmanızı sağlıyor. İnternet üzerinde sörf yaparken veya uygulama içerisinde gezinirken riskli verilerin mobil cihazınıza sızmasını engelleyen uygulama bu konuda gayet başarılı. Cihazınızdaki virüsleri ve zararlı verileri anında tespit ederek temizliyor.

 

Uygulamanın kullanıcılara sunduğu güvenlik fonksiyonu sadece antivirüs ile de sınırlı değil. Telefon veya tabletinizde erişilmesini istemediğiniz mesajlar, galeri, dosyalar ve diğer uygulamaları kendi belirleyeeğiniz bir şifre ile koruma altına almanıza da olanak sağlıyor. Bu şekilde belirleyeceğiniz şifre olmadan bu özelliklerin kullanılması mümkün olmuyor.

Güncelleme Notları

Hızlı oyun ve bildirim yöneticisi işlevleri geliştirildi,

Küçük hata düzeltmeleri yapıldı.

reklamlar

360 Security Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.
Bu içeriği oylayın: