360 Security ikon

360 Security APK

v5.3.9.4450

Android mobil cihazlar için en iyi güvenlik ve performans uygulaması 360 Security ile telefon veya tabletinizi güvende ve hızlı tutun. 


360 Security telefon veya tabletinizdeki gereksiz ve kalıntı dosyaları, uygulama verilerini düzenli aralıklarlar kontrol edip silerek cihazınızın hızını yüksekte tutmanızı sağlıyor. İnternet üzerinde sörf yaparken veya uygulama içerisinde gezinirken riskli verilerin mobil cihazınıza sızmasını engelleyen uygulama bu konuda gayet başarılı. Cihazınızdaki virüsleri ve zararlı verileri anında tespit ederek temizliyor.


Uygulamanın kullanıcılara sunduğu güvenlik fonksiyonu sadece antivirüs ile de sınırlı değil. Telefon veya tabletinizde erişilmesini istemediğiniz mesajlar, galeri, dosyalar ve diğer uygulamaları kendi belirleyeeğiniz bir şifre ile koruma altına almanıza da olanak sağlıyor. Bu şekilde belirleyeceğiniz şifre olmadan bu özelliklerin kullanılması mümkün olmuyor.

360 Security ekran görüntüleri 360 Security ekran görüntüleri 360 Security ekran görüntüleri 360 Security ekran görüntüleri 360 Security ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

360 Security son sürüm APK ile birlikte:

Oyun hızlandırma özelliği olan 'Hızlı Oyun' işlevi geliştirilmiş,

Bildirim Yöneticisinde geliştirmeler yapılmış,

Hatalar düzeltilmiş.

Yorumlar

360 Security için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi4 yıl önce 360 Security v4.1.8.6482 için
tam oldu