Anasayfa » Cep Telefonu Programları » Android Programları » Android Antivirüs ve Güvenlik Programları » Gallery Lock Pro v1.7

Gallery Lock Pro v1.7

sponsorlu bağlantılar
Gallery Lock Pro v1.7
Gallery Lock Pro v1.7 ekran görüntüleri Gallery Lock Pro v1.7 ekran görüntüleri Gallery Lock Pro v1.7 ekran görüntüleri Gallery Lock Pro v1.7 ekran görüntüleri Gallery Lock Pro v1.7 ekran görüntüleri Gallery Lock Pro v1.7 tanıtım resmi
bu uygulamayı sosyal ağlarda paylaşın

Gallery Lock Pro v1.7 Açıklama

Gallery Lock Pro programı telefondaki galerinizi, yani resimlerinizin ve videolarınızın bulunduğu klasörü şifreleyerek kişisel görüntülerinizi daha güvenli hale getirmenize imkan sağlıyor. Gizlemek, şifrelemek istediğiniz dosyaları tek tek seçebileceğiniz gibi hepsini de seçebiliyorsunuz.

Resim ve videolarınızı şifrelemek için 3 farklı yöntem mevcut: PIN, desen/şekil ve Google Voice. PIN korumasında resim ve videolarınıza erişim için bir şifre gerekiyor. Desen korumasında ise sizin belirleyeceğiniz bir şeklin telefon ekranında parmakla çizilmesi anlamına geliyor. Google Voice yöntemi ise korumayı "ses tanımlama" üzerinden yapıyor. Bu korumalardan birisini kullanabileceğiniz gibi, çoklu olarak da kullanabilirsiniz. Ayrıca, isterseniz Stealth Mode ile galerinizi tamamen görünmez yapabiliyorsunuz. Galeriyi tekrar görünür hale getirmek için arama kısmına *#007# tuşlayıp, 'ara' düğmesine dokunmanız gerekiyor.

Programın diğer özelliği olan Apps Lock ile telefondaki tüm uygulamaları ve rehber, mail, kamera gibi bölümleri şifre ile koruma altına alabiliyorsunuz.
sponsorlu bağlantılar

Gallery Lock Pro v1.7 Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.
Bu içeriği oylayın: