Gallery Lock Pro v1.7 ikon

Gallery Lock Pro v1.7 APK

Gallery Lock Pro v1.7 Açıklama

Gallery Lock Pro programı telefondaki galerinizi, yani resimlerinizin ve videolarınızın bulunduğu klasörü şifreleyerek kişisel görüntülerinizi daha güvenli hale getirmenize imkan sağlıyor. Gizlemek, şifrelemek istediğiniz dosyaları tek tek seçebileceğiniz gibi hepsini de seçebiliyorsunuz.


Resim ve videolarınızı şifrelemek için 3 farklı yöntem mevcut: PIN, desen/şekil ve Google Voice. PIN korumasında resim ve videolarınıza erişim için bir şifre gerekiyor. Desen korumasında ise sizin belirleyeceğiniz bir şeklin telefon ekranında parmakla çizilmesi anlamına geliyor. Google Voice yöntemi ise korumayı ses tanımlama üzerinden yapıyor. Bu korumalardan birisini kullanabileceğiniz gibi, çoklu olarak da kullanabilirsiniz. Ayrıca, isterseniz Stealth Mode ile galerinizi tamamen görünmez yapabiliyorsunuz. Galeriyi tekrar görünür hale getirmek için arama kısmına *#007# tuşlayıp, 'ara' düğmesine dokunmanız gerekiyor.


Programın diğer özelliği olan Apps Lock ile telefondaki tüm uygulamaları ve rehber, mail, kamera gibi bölümleri şifre ile koruma altına alabiliyorsunuz.

Gallery Lock Pro v1.7 ekran görüntüleri Gallery Lock Pro v1.7 ekran görüntüleri Gallery Lock Pro v1.7 ekran görüntüleri Gallery Lock Pro v1.7 ekran görüntüleri Gallery Lock Pro v1.7 ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Uyumluluk Android

Güncellenme tarihi11 yıl önce

Eklenme tarihi01.04.2013 - 00:55

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme3084

Dosya boyutu 3.18 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 3524

Kullanıcı oyları ve yorumlar

4.2

4 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder