Malwarebytes Güvenlik: Antivirus & Anti-Malware ikon

Malwarebytes Güvenlik: Antivirus & Anti-Malware APK

v3.5.0.5

Malwarebytes Güvenlik: Antivirus & Anti-Malware Android telefon ve tabletlerinizi virüs, malware, kötü amaçlı yazılım, izinsiz reklamlar ve yetkisiz izlemeye karşı koruyan başarılı bir antivirüs uygulamasıdır.

 

İndirdiğiniz uygulama gerçekten güvenli mi? Malwarebytes for Android ile bir uygulamanın tehlikeli bir kod veya potansiyel istenmeyen bir program içerdiği konusunda endişelenmenize gerek kalmaz. Güçlü fidye, kötü amaçlı ve reklam amaçlı yazılım önleyici teknolojiler, kötü veya gereksiz programları kimliğinizi çalmadan, sizi gizli izlemeden, mobil deneyiminizi kötüleştirmeden önce tespit eder. Reklam ve gereksiz uygulamaların agresif tespit edilmesi Android'inizin sorunsuz çalışmasını sağlar.

 

Malwarebytes uygulamasının en başarılı özelliği kilit ekranında çıkan izinsiz reklamları kaldırabilmesi. Bu özellik aslında yüklediğiniz bazı Android uygulamalarından geliyor, kullanıcılar uygulamanın izinlerini incelemediği için de kilit ekranında reklam çıkıyor diyerek şikayetçi oluyorlar. Malwarebytes bu konuda size kesin çözüm getirmeyi başarıyor. Malwarebytes APK dosyasını indirerek cihazınızı tarayıp izinsiz reklam gösterimi yapan uygulamayı tespit edebilirsiniz. Tarama sonucunda Malwarebytes'a bu reklam gösterimi kapatması yönünde işlem yaptırabilirsiniz.

 

Malwarebytes Android telefon ve tabletlerde kullanabileceğiniz en başarılı antivirüs ve malware uygulamalarından birisi olarak öne çıkıyor. Malwarebytes APK dosyasını ücretsiz indirin ve cihazınızın güvenliğini sağlayın.

Malwarebytes Güvenlik: Antivirus & Anti-Malware ekran görüntüleri Malwarebytes Güvenlik: Antivirus & Anti-Malware ekran görüntüleri Malwarebytes Güvenlik: Antivirus & Anti-Malware ekran görüntüleri Malwarebytes Güvenlik: Antivirus & Anti-Malware ekran görüntüleri Malwarebytes Güvenlik: Antivirus & Anti-Malware ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder