Malwarebytes: Telefon Koruması ikon

Malwarebytes: Telefon Koruması APK

v3.11.1.113

Malwarebytes: Telefon Koruması Açıklama

Malwarebytes, Android telefon ve tabletlerinizi virüs, malware, kötü amaçlı yazılım, izinsiz reklamlar ve yetkisiz izlemeye karşı koruyan başarılı bir antivirüs uygulamasıdır.


İndirdiğiniz uygulama gerçekten güvenli mi? Malwarebytes for Android ile bir uygulamanın tehlikeli bir kod veya potansiyel istenmeyen bir program içerdiği konusunda endişelenmenize gerek kalmaz. Güçlü fidye, kötü amaçlı ve reklam amaçlı yazılım önleyici teknolojiler, kötü veya gereksiz programları kimliğinizi çalmadan, sizi gizli izlemeden, mobil deneyiminizi kötüleştirmeden önce tespit eder. Reklam ve gereksiz uygulamaların agresif tespit edilmesi Androidinizin sorunsuz çalışmasını sağlar.


Malwarebytes uygulamasının en başarılı özelliği kilit ekranında çıkan izinsiz reklamları kaldırabilmesi. Bu özellik aslında yüklediğiniz bazı Android uygulamalarından geliyor, kullanıcılar uygulamanın izinlerini incelemediği için de kilit ekranında reklam çıkıyor diyerek şikayetçi oluyorlar. Malwarebytes bu konuda size kesin çözüm getirmeyi başarıyor. Malwarebytes APK dosyasını indirerek cihazınızı tarayıp izinsiz reklam gösterimi yapan uygulamayı tespit edebilirsiniz. Tarama sonucunda Malwarebytes'a bu reklam gösterimi kapatması yönünde işlem yaptırabilirsiniz.


Malwarebytes Android telefon ve tabletlerde kullanabileceğiniz en başarılı antivirüs ve malware uygulamalarından birisi olarak öne çıkıyor. Malwarebytes APK dosyasını ücretsiz indirin ve cihazınızın güvenliğini sağlayın.

Son güncellemede neler var?

Malwarebytes APK son sürüm güncellemesinde Android 13 desteği eklenmiş ve virüs tarama işlevine yeni veritabanları eklenmiş.

Malwarebytes: Telefon Koruması ekran görüntüleri Malwarebytes: Telefon Koruması ekran görüntüleri Malwarebytes: Telefon Koruması ekran görüntüleri Malwarebytes: Telefon Koruması ekran görüntüleri Malwarebytes: Telefon Koruması ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv3.11.1.113

GeliştiriciMalwarebytes

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 9.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 yıl önce

Eklenme tarihi09.02.2019 - 14:02

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce

İndirilme63

Dosya boyutu 53.4 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 9341

GÜVENLİKİndireceğiniz Malwarebytes: Telefon Koruması APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: org.malwarebytes.antimalware

APK imzası: 130d48c3280f714759dd2e727f59fe0c8705a1cc

Malwarebytes: Telefon Koruması eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm Malwarebytes: Telefon Koruması versiyonları:
  • 1. Malwarebytes Güvenlik: Antivirus & Anti-Malware v3.5.0.5

Malwarebytes: Telefon Koruması ipuçları

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

5 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder