Vaulty Stocks v3.9.1 Fotoğraf ve Video Gizleme ikon

Vaulty Stocks v3.9.1 Fotoğraf ve Video Gizleme APK

Vaulty Stocks güvenlik programı sayesinde özel fotoğraf ve videolarınız güvende olacak. Gizlemek istediğiniz fotoğraf veya video'yu galeriden seçmeniz yeterlidir. Belirleyeceğiniz şifre ile uygulamayı sadece siz kullanabilirsiniz. Saklayacağınız içerikler sınırsız sayıda olabilir. Sayı olarak herhangi bir kısıtlama bulunmuyor. Uygulama aynı zamanda galeri işlevlerini yerine getirebilir. Fotoğrafları, videoları döndürme ve fotoğrafları slayt biçiminde gösterme gibi özellikleri mevcuttur. Ayrıca fotoğraf galeriniz için çoklu seçim özelliği de mevcuttur. Birden fazla içeriği kolayca seçip Hide butonunu kullanarak gizleyebilirsiniz. İçeriklerinizi görüntülemek için iki farklı görünüm seçeneğini kullanabilirsiniz. Tablo görünümü ya da liste görünümü gibi görüntüleme seçenekleri bulunur. Ayrıca, gizlediğiniz içerikleri paylaşma imkanınızda bulunuyor. Eski versiyonundaki rahatsız edici reklam kaldırılmış.
Vaulty Stocks v3.9.1 Fotoğraf ve Video Gizleme ekran görüntüleri Vaulty Stocks v3.9.1 Fotoğraf ve Video Gizleme ekran görüntüleri Vaulty Stocks v3.9.1 Fotoğraf ve Video Gizleme ekran görüntüleri Vaulty Stocks v3.9.1 Fotoğraf ve Video Gizleme ekran görüntüleri Vaulty Stocks v3.9.1 Fotoğraf ve Video Gizleme ekran görüntüleri

Yorumlar

Vaulty Stocks v3.9.1 Fotoğraf ve Video Gizleme için toplam 2 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi7 yıl önce
:D
Ziyaretçi8 yıl önce
Teşekkürler