KeepClean: Cleaner, Antivirus ikon

KeepClean: Cleaner, Antivirus APK

v7.0.0

KeepClean: Cleaner, Antivirus Açıklama

KeepClean APK, Android telefon ve tabletlerinizi optimize etmek, hızlandırmak ve cihazlarınızdaki gereksiz dosyaları temizlemek için kullanabileceğiniz başarılı bir Android uygulamasıdır.


Milyonlarca kullanıcı tarafından kullanılan KeepClean oldukça yetenekli bir uygulama. Uygulamanın temel özellikleri şöyle:

  • Gereksiz ve çöp dosyaları temizleme: Android cihazınızın hafızasında gereksiz yere yer kaplayan dosyaları bu özellikle temizleyebilirsiniz.
  • Telefon hızlandırma: Android telefon veya tabletiniz yavaş mı? Bu özellik sayesinde cihazınızın RAM'ini gereksiz yere kullanan işlemleri kapatarak cihazınızı hızlandırabilirsiniz.
  • Pil tasarrufu: Cihazınızın bataryasını kullanan uygulamaları optimize eder ve pil tasarrufu yapmanızı sağlar.
  • Antivirüs ve güvenlik: Kaspersky desteği ile geliştirilen bu özellik Android telefon ve tabletinizi virüslere karşı koruyarak daha güvenli hale getirir. Ayrıca bu özelliğe dahil olarak internet bağlantısı üzerinden cihazınıza yapılacak sızmaları da engeller.
  • Oyun hızlandırıcı: Oyun oynamayı sevenler için birebir özellik. Telefonunuzun performansını en üst düzeye çıkartarak oyunları daha akıcı oynayabilirsiniz.


Android antivirüs, güvenlik ve temizlik uygulaması arayan kullanıcılar için KeepClean komple bir uygulama diyebiliriz. Hepsi bir arada arayan kullanıcılar için birebir olan bu uygulama tamamen ücretsiz. KeepClean Cleaner, Antivirus APK dosyasını hemen indirin ve uygulamayı kullanmaya başlayın.

KeepClean: Cleaner, Antivirus ekran görüntüleri KeepClean: Cleaner, Antivirus ekran görüntüleri KeepClean: Cleaner, Antivirus ekran görüntüleri KeepClean: Cleaner, Antivirus ekran görüntüleri KeepClean: Cleaner, Antivirus ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder