KeepClean: Cleaner, Antivirus ikon

KeepClean: Cleaner, Antivirus APK

v7.2.2

KeepClean: Cleaner, Antivirus Açıklama

KeepClean APK, Android telefon ve tabletlerinizi optimize etmek, hızlandırmak ve cihazlarınızdaki gereksiz dosyaları temizlemek için kullanabileceğiniz başarılı bir Android uygulamasıdır.


Milyonlarca kullanıcı tarafından kullanılan KeepClean oldukça yetenekli bir uygulama. Uygulamanın temel özellikleri şöyle:

  • Gereksiz ve çöp dosyaları temizleme: Android cihazınızın hafızasında gereksiz yere yer kaplayan dosyaları bu özellikle temizleyebilirsiniz.
  • Telefon hızlandırma: Android telefon veya tabletiniz yavaş mı? Bu özellik sayesinde cihazınızın RAM'ini gereksiz yere kullanan işlemleri kapatarak cihazınızı hızlandırabilirsiniz.
  • Pil tasarrufu: Cihazınızın bataryasını kullanan uygulamaları optimize eder ve pil tasarrufu yapmanızı sağlar.
  • Antivirüs ve güvenlik: Kaspersky desteği ile geliştirilen bu özellik Android telefon ve tabletinizi virüslere karşı koruyarak daha güvenli hale getirir. Ayrıca bu özelliğe dahil olarak internet bağlantısı üzerinden cihazınıza yapılacak sızmaları da engeller.
  • Oyun hızlandırıcı: Oyun oynamayı sevenler için birebir özellik. Telefonunuzun performansını en üst düzeye çıkartarak oyunları daha akıcı oynayabilirsiniz.

Android antivirüs, güvenlik ve temizlik uygulaması arayan kullanıcılar için KeepClean komple bir uygulama diyebiliriz. Hepsi bir arada arayan kullanıcılar için birebir olan bu uygulama tamamen ücretsiz. KeepClean Cleaner, Antivirus APK dosyasını hemen indirin ve uygulamayı kullanmaya başlayın.

Son güncellemede neler var?

KeepClean APK son sürüm güncellemesinde uygulama performansı geliştirilmiş.

KeepClean: Cleaner, Antivirus ekran görüntüleri KeepClean: Cleaner, Antivirus ekran görüntüleri KeepClean: Cleaner, Antivirus ekran görüntüleri KeepClean: Cleaner, Antivirus ekran görüntüleri KeepClean: Cleaner, Antivirus ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv7.2.2

GeliştiriciAPPS INNOVA

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.4 ve üzeri

Güncellenme tarihi29 gün önce

Eklenme tarihi20.09.2022 - 16:27

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme8

Dosya boyutu 36.8 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11140

GÜVENLİKİndireceğiniz KeepClean: Cleaner, Antivirus APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.appsinnova.android.keepclean

APK imzası: 51d66ebc68bc105641be88e558907c16f605ad00

KeepClean: Cleaner, Antivirus eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm KeepClean: Cleaner, Antivirus versiyonları:
  • 1. KeepClean: Cleaner, Antivirus v7.0.0

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder