AVG Antivirus Pro v5.3.0.1 ikon

AVG Antivirus Pro v5.3.0.1 APK

AVG Antivirus Pro v5.3.0.1 Açıklama

Android işletim sistemine sahip cihazlar için geliştirilmiş en iyi antivürüs programlarından birisi olan AVG Antivirus Pro APK uygulamasını sitemiz üzerinden ücretsiz olarak indirin. Uygulamanın bazı özellikleri şöyle:

 

*Cihazınıza bilinmeyen kaynaklardan indirdiğiniz/indirilen uygulamaları otomatik olarak tarar ve riskli bir durum bulduğunda sizi uyarır ve kaldırmanızı sağlar.

 

*Cihazda kullanmakta olduğunuz tarayıcı ile riskli bir siteye/bağlantıya yanlışlıkla gitmeniz durumunda, AVG Antivirus Pro APK uygulaması sizi uyarır ve tarayıcının anasayfasına, yani açılış sayfanıza geri gönderir.

 

*İstenmeyen arama veya smsleri filtreleme,

 

ve birçok özelliği AVG Antivirus Pro uygulamasında bulabilirsiniz.

AVG Antivirus Pro v5.3.0.1 ekran görüntüleri AVG Antivirus Pro v5.3.0.1 ekran görüntüleri AVG Antivirus Pro v5.3.0.1 ekran görüntüleri AVG Antivirus Pro v5.3.0.1 ekran görüntüleri AVG Antivirus Pro v5.3.0.1 ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Uyumluluk Android

Güncellenme tarihi8 yıl önce

Eklenme tarihi01.05.2016 - 16:42

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe

İndirilme4298

Dosya boyutu 16 MB

PaylaşanOnur

CepdeID 6984

GÜVENLİKİndireceğiniz AVG Antivirus Pro v5.3.0.1 APK dosyasına ait doğrulanmış paket adını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: org.antivirus

Kullanıcı oyları ve yorumlar

3.8

7 kullanıcı oyuna göre

AVG Antivirus Pro v5.3.0.1 için toplam 2 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de oy verebilir ve yorum yazabilirsiniz. Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi8 yıl önce
teşekürler tc
Ziyaretçi8 yıl önce
teşekkürler