Power Security - AntiVirus Clean ikon

Power Security - AntiVirus Clean

v1.3.10

Virüs tarama ve temizleme uygulaması Power Security ile cihazınızın güvenliğini arttırabilirsiniz.

 

Android cihazınızın güvenliğini sağlayan Power Security virüsler, böcekler ve diğer tüm zararlı yazılımları tespit edebiliyor. Gerçek zamanlı çalışan antivirüs duvarı sayesinde sürekli bir tarama halinde olan uygulama, cihazınıza gelen ve giden verileri tarayarak şüpheli bir durumda sizi bilgilendiriyor. Buna ek olarak Wi-Fi güvenlik desteği de sunduğu için modeminizden yapılacak saldırılara karşı da her zaman güvende oluyorsunuz.

 

Uygulamanın asıl görevi virüsler konusunda ama, uygulama kilitleme ve anlık cihaz optimizasyonu ile farklı özellikleri de kullanıcılara sunuyor. Örneğin, WhatsApp uygulamasını kilitleyerek özel yazışmalarınıza erişimi Power Security ile sağlayabilirsiniz; bunun yanında tek dokunuşla arkaplanda çalışan gereksiz uygulamaları kapatarak ve gereksiz verileri temizleyerek telefon veya tabletinizin performansını optimize edebilirsiniz.

 

İnternet üzerinde çok geziniyorsanız, arkaplanda çalışan bir virüs uygulaması sizi her zaman güvende tutacaktır. Power Security ise bunun için iyi bir alternatif durumunda.

Power Security - AntiVirus Clean ekran görüntüleri Power Security - AntiVirus Clean ekran görüntüleri Power Security - AntiVirus Clean ekran görüntüleri Power Security - AntiVirus Clean ekran görüntüleri Power Security - AntiVirus Clean ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.3.10

GeliştiriciLIONMOBI

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 yıl önce

Eklenme tarihi10.09.2017 - 11:43

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce

İndirilme365

Dosya boyutu 4.73 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 7777

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi2 yıl önce Power Security - AntiVirus Clean v1.3.10 için
j7 prime