Anasayfa » Cep Telefonu Programları » Android Programları » Android Antivirüs ve Güvenlik Programları » Power Security - AntiVirus Clean

Power Security - AntiVirus Clean

v1.3.10
reklamlar
Power Security - AntiVirus Clean
Power Security - AntiVirus Clean ekran görüntüleri Power Security - AntiVirus Clean ekran görüntüleri Power Security - AntiVirus Clean ekran görüntüleri Power Security - AntiVirus Clean ekran görüntüleri Power Security - AntiVirus Clean ekran görüntüleri Power Security - AntiVirus Clean tanıtım resmi
bu uygulamayı sosyal ağlarda paylaşın

Power Security - AntiVirus Clean Açıklama

Virüs tarama ve temizleme uygulaması Power Security ile cihazınızın güvenliğini arttırabilirsiniz.

 

Android cihazınızın güvenliğini sağlayan Power Security virüsler, böcekler ve diğer tüm zararlı yazılımları tespit edebiliyor. Gerçek zamanlı çalışan antivirüs duvarı sayesinde sürekli bir tarama halinde olan uygulama, cihazınıza gelen ve giden verileri tarayarak şüpheli bir durumda sizi bilgilendiriyor. Buna ek olarak Wi-Fi güvenlik desteği de sunduğu için modeminizden yapılacak saldırılara karşı da her zaman güvende oluyorsunuz.

 

Uygulamanın asıl görevi virüsler konusunda ama, uygulama kilitleme ve anlık cihaz optimizasyonu ile farklı özellikleri de kullanıcılara sunuyor. Örneğin, WhatsApp uygulamasını kilitleyerek özel yazışmalarınıza erişimi Power Security ile sağlayabilirsiniz; bunun yanında tek dokunuşla arkaplanda çalışan gereksiz uygulamaları kapatarak ve gereksiz verileri temizleyerek telefon veya tabletinizin performansını optimize edebilirsiniz.

 

İnternet üzerinde çok geziniyorsanız, arkaplanda çalışan bir virüs uygulaması sizi her zaman güvende tutacaktır. Power Security ise bunun için iyi bir alternatif durumunda.

Power Security
Power Security

reklamlar

Power Security - AntiVirus Clean Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.
Bu içeriği oylayın:
Ziyaretçi 11 gün önce Power Security - AntiVirus Clean v1.3.10 İçin
j7 prime