Anasayfa » Cep Telefonu Programları » Android Programları » Android Antivirüs ve Güvenlik Programları » Kaspersky Antivirus & Security

Kaspersky Antivirus & Security

v11.13.4.835
reklamlar
Kaspersky Antivirus & Security
Kaspersky Antivirus & Security ekran görüntüleri Kaspersky Antivirus & Security ekran görüntüleri Kaspersky Antivirus & Security ekran görüntüleri Kaspersky Antivirus & Security ekran görüntüleri Kaspersky Antivirus & Security ekran görüntüleri Kaspersky Antivirus & Security tanıtım resmi
bu uygulamayı sosyal ağlarda paylaşın

Kaspersky Antivirus & Security Açıklama

Bilgisayarlardan bildiğimiz Kaspersky Antivirus & Security mobil teknoloji için geliştirilmiş özellikleriyle Android cihazlarınıza yüksek güvenlik seçenekleri sunuyor.

 

Gelişmiş virüs algılama ve önleme yeteneğine sahip olan uygulama, bununla beraber arama, rehber, mesajlar ve tarayıcı verileri gibi kişisel verileriniz için çeşitli güvenlik önlemleri almanızı sağlıyor. Örneğin, mesaj ve fotoğraflar gibi özel kayıtlarınızı, telefonunuz bir başkasının elindeyken şifreli erişim getirebiliyor veya gizleyebiliyorsunuz.

 

Android'in "telefonumu/tabletimi bul" özelliği ile uyumlu çalışan Kaspersky, kayıp ve çalınma durumları için web üzerinden de çalışan alarm özelliği sunuyor. Bu özellik sayesinde telefon veya tabletinizin çalınması ya da kaybolması durumunda cihazınızın bulunduğu konumunu görebilir ve gerekirse tüm verileri tek dokunuşla silebilirsiniz. Böylece olası bir kaybolma veya çalınma durumunda mesajlar, fotoğraflar ve bankacılık bilgileri gibi yüksek öneme sahip kişisel verileriniz yabancı kişilerin eline geçmesi engellenmiş oluyor.

 

Android'in giyilebilir teknoloji ürünleri (akıllı saatler, akıllı bileklikler vb.) için geliştirdiği Android Wear da Kaspersky'ın güvenlik özelliklerinden faydalanabiliyor. Yani, Android telefonunuzla birlikte kullandığınız, Android Wear işletim sistemine sahip bir akıllı saatiniz varsa, Kaspersky'ın virüs tarama, temizleme ve önleme özelliklerini akıllı saatinizde de kullanabilirsiniz. Kaspersky'ın sunmuş olduğu Android Wear desteği birçok uygulamada bulunmuyor, özellikle akıllı saat kullanıyorsanız, cihazlarınızın güvenliği için Kaspersky'ı mutlaka denemelisiniz.

Güncelleme Notları

Android 7 desteği sağlandıi

Virüs tarama hızı iyileştirildi,

Kötü amaçlı yazılım (virüs) algılama motoru geliştirildi.

Artıları

Kişisel veriler için yüksek güvenlik seçenekleri sunuyor,

İnternet güvenliğini sağlıyor,

Android Wear desteği bulunuyor.

Eksileri

Ücretsiz sürümü 30 günlük deneme sürecinden sonra kısıtlanıyor.

reklamlar

Kaspersky Antivirus & Security Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.
Bu içeriği oylayın: