Kaspersky Antivirus & Security

Kaspersky Antivirus & Security

v11.13.4.835

Bilgisayarlardan bildiğimiz Kaspersky Antivirus & Security mobil teknoloji için geliştirilmiş özellikleriyle Android cihazlarınıza yüksek güvenlik seçenekleri sunuyor.

 

Gelişmiş virüs algılama ve önleme yeteneğine sahip olan uygulama, bununla beraber arama, rehber, mesajlar ve tarayıcı verileri gibi kişisel verileriniz için çeşitli güvenlik önlemleri almanızı sağlıyor. Örneğin, mesaj ve fotoğraflar gibi özel kayıtlarınızı, telefonunuz bir başkasının elindeyken şifreli erişim getirebiliyor veya gizleyebiliyorsunuz.

 

Android'in "telefonumu/tabletimi bul" özelliği ile uyumlu çalışan Kaspersky, kayıp ve çalınma durumları için web üzerinden de çalışan alarm özelliği sunuyor. Bu özellik sayesinde telefon veya tabletinizin çalınması ya da kaybolması durumunda cihazınızın bulunduğu konumunu görebilir ve gerekirse tüm verileri tek dokunuşla silebilirsiniz. Böylece olası bir kaybolma veya çalınma durumunda mesajlar, fotoğraflar ve bankacılık bilgileri gibi yüksek öneme sahip kişisel verileriniz yabancı kişilerin eline geçmesi engellenmiş oluyor.

 

Android'in giyilebilir teknoloji ürünleri (akıllı saatler, akıllı bileklikler vb.) için geliştirdiği Android Wear da Kaspersky'ın güvenlik özelliklerinden faydalanabiliyor. Yani, Android telefonunuzla birlikte kullandığınız, Android Wear işletim sistemine sahip bir akıllı saatiniz varsa, Kaspersky'ın virüs tarama, temizleme ve önleme özelliklerini akıllı saatinizde de kullanabilirsiniz. Kaspersky'ın sunmuş olduğu Android Wear desteği birçok uygulamada bulunmuyor, özellikle akıllı saat kullanıyorsanız, cihazlarınızın güvenliği için Kaspersky'ı mutlaka denemelisiniz.

Kaspersky Antivirus & Security ekran görüntüleri Kaspersky Antivirus & Security ekran görüntüleri Kaspersky Antivirus & Security ekran görüntüleri Kaspersky Antivirus & Security ekran görüntüleri Kaspersky Antivirus & Security ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Android 7 desteği sağlandıi

Virüs tarama hızı iyileştirildi,

Kötü amaçlı yazılım (virüs) algılama motoru geliştirildi.

Sevdik

Kişisel veriler için yüksek güvenlik seçenekleri sunuyor,

İnternet güvenliğini sağlıyor,

Android Wear desteği bulunuyor.

Sevmedik

Ücretsiz sürümü 30 günlük deneme sürecinden sonra kısıtlanıyor.

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv11.13.4.835

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.0 ve üzeri

GeliştiriciKaspersky Lаb

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe

İndirilme928

Eklenme tarihi7 ay önce

Dosya boyutu 38.8 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 7458

Eski versiyonlar
Uygulamanın Cepde üzerinde yayımlanan indirilebilir versiyonları:

Kaspersky Antivirus & Security Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder