Xiaomi Security ikon

Xiaomi Security APK

v7.3.6-221209.0.1

Xiaomi Security Açıklama

Xiaomi Security APK, Xiaomi telefonlar için geliştirilmiş başarılı bir güvenlik ve optimizasyon uygulamasıdır.


Xiaomi tarafından resmi olarak geliştirilen bu uygulama, telefonunuzdaki tüm dosya ve uygulamaları güvende tutmanızı sağlıyor. Uygulamanın temel işlevi güvenlik. Bunun yanında Xiaomi telefonunuzun ve MIUI arayüzünün performansını geliştirmek için de bazı araçlara sahip. Önbellek temizleme, çöp dosyaları silme ve RAM optimizasyonu gibi faydalı özellikleri kullanarak Xiaomi telefonunuzun performansını artırabilirsiniz.


MIUI Security adıyla da bilinen Xiaomi Security uygulaması, gelişmiş güvenlik ve performans özelliklerini oyun oynarken de sürdürebiliyor. Bildiğiniz gibi oyun oynarken arkaplanda çalışan uygulama ve servisler nedeniyle telefonlarda yavaşlama olur. Xiaomi Security uygulaması arkaplanda çalışan bu uygulamalara erişimi kısıtlayarak oyun performansını en üst düzeye çıkarıyor.


Android telefonların güvenliği söz konusu olduğunda Android antivirüs ve güvenlik uygulamaları oldukça önemli bir yere sahip. Xiaomi Security uygulaması da Xiaomi marka telefon modellerinde bu görevi başarıyla yerine getiriyor. Uygulamanın sadece Xiaomi marka telefonlarda çalıştığını belirtmemiz gerek. Eğer Xiaomi'den başka bir telefonunuz varsa bu uygulama cihazınızda çalışmayacaktır. Xiaomi Security APK dosyasını hemen indirin ve Xiaomi cihazınızın güvenliğini artırın.

Xiaomi Security ekran görüntüleri Xiaomi Security ekran görüntüleri Xiaomi Security ekran görüntüleri Xiaomi Security ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv7.3.6-221209.0.1

GeliştiriciXiaomi Inc.

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 6.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi3 ay önce

Eklenme tarihi14.12.2022 - 12:47

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme37

Dosya boyutu 58.5 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11223

GÜVENLİKİndireceğiniz Xiaomi Security APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.miui.securitycenter

APK imzası: 7b6dc7079c34739ce81159719fb5eb61d2a03225

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder