Avast Antivirüs – Güvenlik, Virüs temizleyici ikon

Avast Antivirüs – Güvenlik, Virüs temizleyici APK

v6.27.3

Avast Antivirüs, Android telefon ve tabletinizi güvende tutmanızı sağlayan komple bir antivirüs ve güvenlik uygulamasıdır.


Avast Antivirüs hem cihazınızın hafızasını hem de internet bağlantılarınızı güvende tutan gelişmiş özelliklere sahip. Bunlar arasında özellikle kimlik avcılığı yöntemine karşı uygulama sürekli arkaplanda çalışarak bilgilerinizin güvende kalmasını sağlıyor, bunun yanında da cihazınızdaki dosyaları belli aralıklarla tarayarak olası bir virüs sızmasına karşı dosyalarınızı koruyor.


Avast, mobilde ihtiyaç duyacağınız güvenlik özelliklerinin hemen hepsine sahip bir uygulama. Genel olarak sahip olduğu özellikleri şöyle açıklayabiliriz:

  • Antivirüs Motoru: Virüsler, casus yazılım, Truva atları ve daha birçok kötü amaçlı yazılıma karşı otomatik olarak tarama yapar. Web, dosya ve uygulama taramasıyla tam mobil koruma sağlar.
  • Uygulama Kilidi: İstediğiniz uygulamaları kilitleyerek izinsiz kullanımların önüne geçmenizi sağlar,
  • Uygulama Öngörüleri: Android cihazınızda kullandığınız uygulamaları ne kadar zaman kullandığınızı tespit eder,
  • Çağrı Engelleyici: İstenmeyen numaraları engellemenizi sağlayan güvenlik özelliği,
  • Anti-Theft: Cihazınızın çalınma riskine karşı güvene alır. Örneğin, cihazınız çalındığında my.avast.com adresine girdiğinde cihazı kilitleyebilir ve içeriğini silebilirsiniz.
  • Fotoğraf Kasası: Gizli kalmasını istediğiniz fotoğrafları kasaya atarak şifreli erişim getirin.
  • VPN (sanal özel ağ): VPN bağlantısı bildiğiniz gibi internet bağlantınızı kontrol altına alarak internette gizli kalmanızı sağlıyor: Avast VPN ile buna ek olarak sızmalara karşı da güvende kalıyorsunuz.
  • Güvenlik Duvarı (yalnızca kök erişim izni verilmiş Android cihazlar için): Virüs bulaşmış veya izinsiz dosya yüklemeye çalışan web sitelerini tarayarak engeller.

Avast Antivirüs 2019 temel özellikleriyle ücretsiz kullanılıyor. Ancak bazı özelliklerin Premium kullanıcılara açık olduğunu belirtelim. Avast Antivirüs 2019 APK dosyasını indirerek cihazınızı her zaman güvende tutun.

Avast Antivirüs – Güvenlik, Virüs temizleyici nasıl kurulur?

Bu uygulama XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Avast Antivirüs – Güvenlik, Virüs temizleyici APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Avast Antivirüs – Güvenlik, Virüs temizleyici ekran görüntüleri Avast Antivirüs – Güvenlik, Virüs temizleyici ekran görüntüleri Avast Antivirüs – Güvenlik, Virüs temizleyici ekran görüntüleri Avast Antivirüs – Güvenlik, Virüs temizleyici ekran görüntüleri Avast Antivirüs – Güvenlik, Virüs temizleyici ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Avast Antivirüs APK son sürüm güncellemesiyle uygulamadaki hatalar düzeltilmiş.

Yorumlar

Avast Antivirüs – Güvenlik, Virüs temizleyici için toplam 2 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi3 yıl önce Avast Antivirüs 2019 için
İndirin bence
yamankv9 yıl önce Avast! Mobile Security v1.0.1282 için
antivirüs programını nasıl yüklerim?