Bitdefender Antivirus ikon

Bitdefender Antivirus APK

v4.196.1088

Bitdefender Antivirus Açıklama

Bitdefender Antivirus APK, Android için geliştirilen başarılı bir antivirüs ve güvenlik uygulamasıdır.


Akıllı telefon ve tabletler her insan için özel anlam taşıyorlar. Kişisel bilgiler yanında bankacılık bilgileri gibi birçok önemli bilgiyi artık telefonlarımızda tutuyoruz. Bu nedenle cihazlarımızın güvenliği oldukça önemli. Bitdefender Antivirus uygulamasıyla Android işletim sistemine sahip telefon ve tabletinizi virüslere karşı koruma altına alabilirsiniz.


Uygulamanın virüs veritabanı oldukça başarılı ve geniş. Cihazınızı düzenli olarak tarayan uygulama olası virüs tehditlerine karşı da sürekli çalışıyor. Örneğin, cihazınıza bir uygulama ya da Android oyun yüklediğinizde Bitdefender tarama yaparak güvenliği doğruluyor. Uygulamanın virüs veritabanı bulut hizmetler üzerinden çalışıyor. Bu sayede tarama işlemi daha hızlı ve sürekli güncel veritabanına göre yapılıyor.


Bitdefender Antivirüs tüm Android telefon ve tabletler için gelişmiş virüs koruması içeren faydalı bir uygulamadır. Telefon ve tabletinizi olası risklerden korumak için mutlaka bir antivirüs uygulaması kullanmanız gerekiyor. Bitdefender sahip olduğu özellikler sayesinde sizin için gayet iyi bir seçenek olacaktır. Bitdefender Antivirüs APK dosyasını hemen indirip telefonunuza kurarak cihazınızın güvenliğini artırabilirsiniz.

Bitdefender Antivirus ekran görüntüleri Bitdefender Antivirus ekran görüntüleri Bitdefender Antivirus ekran görüntüleri Bitdefender Antivirus ekran görüntüleri Bitdefender Antivirus ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv4.196.1088

GeliştiriciBitdefender

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi20 gün önce

Eklenme tarihi01.03.2023 - 20:57

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme1

Dosya boyutu 19.5 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11296

GÜVENLİKİndireceğiniz Bitdefender Antivirus APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.bitdefender.antivirus

APK imzası: ee36dcb4385eebfa43eb15c1ab260459a9a90801

Kullanıcı oyları ve yorumlar

4

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder