McAfee Mobile Security ikon

McAfee Mobile Security APK

v6.11.0.580

McAfee Mobile Security Açıklama

McAfee Mobile Security ile Android telefon ve tabletinizin güvenliğini sağlayın.


Bilgisayarlardan bildiğimiz antivirüs ve güvenlik uygulaması McAfee, Android için sunduğu özelliklerde de oldukça iddialı. Kendine ait zararlı yazılım veritabanı sayesinde cihazınız her zaman güvende tutulurken, sahip olduğu hırsızlığa karşı koruma özellikleriyle de kişisel verileriniz her zaman sizin kontrolünüzde oluyor. McAfee'nin Android sürümü genel olarak virüs tarama, virüs tespiti, yedekleme, uygulama gizleme ve hırsızlık durumlarına karşı güvenlik özelliklerine sahip.


Bu özellikleri biraz açarak tanıtmak gerekirse:

  • Hırsızlık koruması: Cihazınız çalındığında içerisinde yer alan bazı bilgileri silebilir veya cihazı komple fabrika ayarlarına döndürebilirsiniz. Aynı zamanda bu özellik sayesinde uygulamanın telefondan silmesi de engellenir,
  • Cihaz takibi ve cihazı bulma: Cihazınız kaybolduğunda McAfee resmi web sitesi üzerinden McAfee hesabınıza erişerek cihazın harita üzerindeki konumunu, yani nerede olduğunu görebilirsiniz. Eğer cihaz yakınlarda ise bir alarm çaldırarak sesini takip edebilirsiniz,
  • Android için gelişmiş virüsten koruma ve virüs temizleme: Telefon veya tabletinizin dahili hafızası ve SD kartta yer alan tüm belge ve dosyalar taranarak zararlı olanları temizler,
  • Güvenli internet deneyimi: McAfee'yi yüklediğiniz andan itibaren Android cihazınızla internete girdiğinizde Wi-Fi ağınız kimlik saldırılarına karşı korunur ve böylece bilgileriniz sitelerin erişimine kapatılır.

McAfee Mobile Security bu güvenlik özelliklerinin yanında telefon ve tabletlerinizin performansını arttıracak temel özelliklere sahip. Bunların arasında gereksiz dosyaların temizlenmesi, pil optimizasyonu ve bellek temizleme gibi başlıca performans araçları yer alıyor. Yalnız bu özelliklerin temel düzeyde çalıştığını ve McAfee'nin asıl görevinin güvenlik olduğunu belirtelim.


McAfee APK dosyasını indirerek Android cihazınızın güvenliğini sağlayabilirsiniz. Uygulama temel özellikleriyle ücretsiz olarak sunuluyor. Bazı gelişmiş özellikleri kullanabilmek için McAfee aboneliği satın almanız gerekiyor.

Son güncellemede neler var?

Antivirüs uygulaması McAfee Mobile Security APK son sürüm güncellemesinde şifre unutma ihtimaline karşı yeni güvenlik özellikleri eklenmiş.

McAfee Mobile Security ekran görüntüleri McAfee Mobile Security ekran görüntüleri McAfee Mobile Security ekran görüntüleri McAfee Mobile Security ekran görüntüleri McAfee Mobile Security ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv6.11.0.580

GeliştiriciMcAfee LLC

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 8.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 yıl önce

Eklenme tarihi05.03.2018 - 11:56

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme187

Dosya boyutu 60.4 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 8359

GÜVENLİKİndireceğiniz McAfee Mobile Security APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.wsandroid.suite

APK imzası: 58c32c55ee22de68f7ccbbd00727fddda8fb4119

McAfee Mobile Security eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm McAfee Mobile Security versiyonları:
  • 1. McAfee Mobile Security v5.5.1.264
  • 2. McAfee Mobile Security v4.9.4.1205

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

4 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder