ESET Mobile Security Antivirus ikon

ESET Mobile Security Antivirus APK

v7.3.19.0

ESET Mobile Security Antivirus Açıklama

ESET tarafından geliştirilen Mobile Security & Antivirus uygulaması Android telefon ve tabletler için yüksek güvenlik seçenekleriyle öne çıkıyor.


Uygulama ilk kurduğunuz andan itibaren cihazınızdaki tüm şüpheli eylemleri, dosyaları ve internet bağlantılarınızı inceleyerek güvende kalmanızı sağlıyor. Bunun dışında arayüz üzerinden de genel bir virüs taraması yapabilirsiniz; genel tarama daha detaylı yapıldığı için arada bir çalıştırmak faydalı olabilir. Bunun yanında hangi tarayıcıdan olursa olsun gireceğiniz tüm internet sitelerine karşı kimlik avı koruma özelliği kişisel bilgilerinizin ele geçmesini engelliyor.


ESET Mobile Security & Antivirus uygulamasının sunduğu bir diğer güvenlik özelliği ise, kayıp veya çalıntı mobil cihazlar üzerine. Telefonunuzu bulamadığınız durumda ESET üzerinden kolayca tespit edebilir ve hatta alarm sesi çaldırabilirsiniz. Bu özelliğin çalıntı durumlarında mobil cihazınızdaki tüm verileri silmenizi de sağladığını belirtelim. Özellikle çalınma durumunda tüm verilerinizin başkasına geçmesini engellemek için telefonu sıfırlamak her zaman en iyi yöntemdir ve ESET bu konuda oldukça başarılı bir çözüm sunuyor.


Android platformunun en başarılı antivirüs ve güvenlik uygulamalarından biri olan ESET Mobile Security & Antivirus temel olarak ücretsiz kullanılıyor ancak, bazı gelişmiş özellikler için ESET Premium hesabına geçmeniz gerekiyor. Ücretsiz kullanmaya başlamak için ESET APK dosyasını indirip kurmanız yeterli.

Son güncellemede neler var?

ESET Mobile Security Antivirus APK son sürüm güncellemesinde uygulamadaki hatalar düzeltilmiş ve antivirüs tarama performansı geliştirilmiş.

ESET Mobile Security Antivirus ekran görüntüleri ESET Mobile Security Antivirus ekran görüntüleri ESET Mobile Security Antivirus ekran görüntüleri ESET Mobile Security Antivirus ekran görüntüleri ESET Mobile Security Antivirus ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv7.3.19.0

GeliştiriciESET

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi6 ay önce

Eklenme tarihi06.03.2018 - 15:34

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme342

Dosya boyutu 29.7 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 8373

GÜVENLİKİndireceğiniz ESET Mobile Security Antivirus APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.eset.ems2.gp

APK imzası: 65cd9aeb71e2a56e89845f28c63845ac721d56d6

ESET Mobile Security Antivirus eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm ESET Mobile Security Antivirus versiyonları:
  • 1. ESET Mobile Security & Antivirus v4.3.7.0
  • 2. ESET Mobile Security & Antivirus v4.0.18.0

Kullanıcı oyları ve yorumlar

4.7

4 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder