ESET Mobile Security & Antivirus ikon

ESET Mobile Security & Antivirus

v4.3.7.0

ESET tarafından geliştirilen Mobile Security & Antivirus uygulaması Android telefon ve tabletler için yüksek güvenlik seçenekleriyle öne çıkıyor.

 

Uygulama ilk kurduğunuz andan itibaren cihazınızdaki tüm şüpheli eylemleri, dosyaları ve internet bağlantılarınızı inceleyerek güvende kalmanızı sağlıyor. Bunun dışında arayüz üzerinden de genel bir virüs taraması yapabilirsiniz; genel tarama daha detaylı yapıldığı için arada bir çalıştırmak faydalı olabilir. Bunun yanında hangi tarayıcıdan olursa olsun gireceğiniz tüm internet sitelerine karşı kimlik avı koruma özelliği kişisel bilgilerinizin ele geçmesini engelliyor.

 

ESET Mobile Security & Antivirus uygulamasının sunduğu bir diğer güvenlik özelliği ise, kayıp veya çalıntı mobil cihazlar üzerine. Telefonunuzu bulamadığınız durumda ESET üzerinden kolayca tespit edebilir ve hatta alarm sesi çaldırabilirsiniz. Bu özelliğin çalıntı durumlarında mobil cihazınızdaki tüm verileri silmenizi de sağladığını belirtelim. Özellikle çalınma durumunda tüm verilerinizin başkasına geçmesini engellemek için telefonu sıfırlamak her zaman en iyi yöntemdir ve ESET bu konuda oldukça başarılı bir çözüm sunuyor.

 

Android platformunun en başarılı antivirüs ve güvenlik uygulamalarından biri olan ESET Mobile Security & Antivirus temel olarak ücretsiz kullanılıyor ancak, bazı gelişmiş özellikler için ESET Premium hesabına geçmeniz gerekiyor. Ücretsiz kullanmaya başlamak için ESET APK dosyasını indirip kurmanız yeterli.

ESET Mobile Security & Antivirus ekran görüntüleri ESET Mobile Security & Antivirus ekran görüntüleri ESET Mobile Security & Antivirus ekran görüntüleri ESET Mobile Security & Antivirus ekran görüntüleri ESET Mobile Security & Antivirus ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

USB bağlantılarını tarama özelliği eklenmiş,

Hırsızlığa karşı yeni uyarılar eklenmiş,

Yerel yedekleme desteği eklenmiş,

SMS özellikleri kullanıma kapatılmış.

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv4.3.7.0

GeliştiriciESET

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi12 ay önce

Eklenme tarihi06.03.2018 - 15:34

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme276

Dosya boyutu 15.7 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 8373

Güvenlik seçicileri
ESET Mobile Security & Antivirus eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayımlanmış tüm ESET Mobile Security & Antivirus versiyonları:

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder