Güvenilir Kişiler ikon

Güvenilir Kişiler

v1.0

Teknoloji devi Google aileniz ve sevdiklerinizle doğrudan iletişimde kalmanızı sağlayan Güvenilir Kişiler uygulamasını duyurdu.

 

Uygulamanın çalışma mantığı, güvenilir kişi olarak eklediğiniz kişilerle konum bilgisi paylaşma üzerine kurulu. Daha detaylı anlatmak gerekirse, güvenilir kişi olarak ekleyeceğiniz kişiler, uygulama aracılığıyla bulunduğunuz konumu görmek isteyebiliyor. Eğer güvenliğiniz açısından bir sorun yoksa, bu isteği reddedebiliyorsunuz. Fakat, bu isteğe herhangi bir nedenden dolayı cevap vermezseniz bulunduğunuz konum otomatik olarak paylaşılıyor.

 

İnternet olmadığında veya telefonunuzun şarjı bittiğinde bile bulunduğunuz en son konumu ve telefonunuzun etkinliğini hafızasına alıyor ve güvenilir kişi listenizle paylaşıyor. Kişi güvenliğini sağlamak amacıyla oldukça faydalı olan uygulama oldukça küçük boyutta ve Türkçe desteği de bulunuyor.

Güvenilir Kişiler ekran görüntüleri Güvenilir Kişiler ekran görüntüleri Güvenilir Kişiler ekran görüntüleri Güvenilir Kişiler ekran görüntüleri Güvenilir Kişiler ekran görüntüleri
Artıları

Çevrimdışı ve şarj bittiğinde bile çalışması,

Kullanım odaklı tasarım.

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.0

GeliştiriciGoogle LLC

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi3 yıl önce

Eklenme tarihi05.12.2016 - 22:16

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe

İndirilme437

Dosya boyutu 6.99 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 7398

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder