Anasayfa » Cep Telefonu Programları » Android Programları » Android Antivirüs ve Güvenlik Programları » Güvenilir Kişiler

Güvenilir Kişiler

v1.0
reklamlar
Güvenilir Kişiler
Güvenilir Kişiler ekran görüntüleri Güvenilir Kişiler ekran görüntüleri Güvenilir Kişiler ekran görüntüleri Güvenilir Kişiler ekran görüntüleri Güvenilir Kişiler ekran görüntüleri Güvenilir Kişiler tanıtım resmi
bu uygulamayı sosyal ağlarda paylaşın

Güvenilir Kişiler Açıklama

Teknoloji devi Google aileniz ve sevdiklerinizle doğrudan iletişimde kalmanızı sağlayan Güvenilir Kişiler uygulamasını duyurdu.

 

Uygulamanın çalışma mantığı, güvenilir kişi olarak eklediğiniz kişilerle konum bilgisi paylaşma üzerine kurulu. Daha detaylı anlatmak gerekirse, güvenilir kişi olarak ekleyeceğiniz kişiler, uygulama aracılığıyla bulunduğunuz konumu görmek isteyebiliyor. Eğer güvenliğiniz açısından bir sorun yoksa, bu isteği reddedebiliyorsunuz. Fakat, bu isteğe herhangi bir nedenden dolayı cevap vermezseniz bulunduğunuz konum otomatik olarak paylaşılıyor.

 

İnternet olmadığında veya telefonunuzun şarjı bittiğinde bile bulunduğunuz en son konumu ve telefonunuzun etkinliğini hafızasına alıyor ve güvenilir kişi listenizle paylaşıyor. Kişi güvenliğini sağlamak amacıyla oldukça faydalı olan uygulama oldukça küçük boyutta ve Türkçe desteği de bulunuyor.

Artıları

Çevrimdışı ve şarj bittiğinde bile çalışması,

Kullanım odaklı tasarım.

reklamlar

Güvenilir Kişiler Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.
Bu içeriği oylayın: