Güvenilir Kişiler ikon

Güvenilir Kişiler APK

v1.63.release.235845396

İnternet devi Google aileniz ve sevdiklerinizle doğrudan iletişimde kalmanızı sağlayan Güvenilir Kişiler uygulamasını duyurdu.


Uygulamanın çalışma mantığı, güvenilir kişi olarak eklediğiniz kişilerle konum bilgisi paylaşma üzerine kurulu. Daha detaylı anlatmak gerekirse, güvenilir kişi olarak ekleyeceğiniz kişiler, uygulama aracılığıyla bulunduğunuz konumu görmek isteyebiliyor. Eğer güvenliğiniz açısından bir sorun yoksa, bu isteği reddedebiliyorsunuz. Fakat, bu isteğe herhangi bir nedenden dolayı cevap vermezseniz bulunduğunuz konum otomatik olarak paylaşılıyor.


İnternet olmadığında veya telefonunuzun şarjı bittiğinde bile bulunduğunuz en son konumu ve telefonunuzun etkinliğini hafızasına alıyor ve güvenilir kişi listenizle paylaşıyor. Kişi güvenliğini sağlamak amacıyla oldukça faydalı olan uygulama oldukça küçük boyutta ve Türkçe desteği de bulunuyor.

Güvenilir Kişiler ekran görüntüleri Güvenilir Kişiler ekran görüntüleri Güvenilir Kişiler ekran görüntüleri Güvenilir Kişiler ekran görüntüleri Güvenilir Kişiler ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Güvenilir Kişiler APK son sürüm güncellemesi ile bildirim desteği eklenmiş, hatalar düzeltilmiş.

Artıları

Çevrimdışı ve şarj bittiğinde bile çalışması,

Kullanım odaklı tasarım.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder