Smashing Rush ikon

Smashing Rush

v1.6.8

Smashing Rush ile eğlenceli bir koşu serüveni sizi bekliyor.

 

Koşun, atlayın, sallanın ve tırmanın. Smashing Rush macera dolu bir kurguyla sizi eğlenceli bir deneyime davet ediyor. Seçeceğiniz karakterle birlike katılacağınız bu koşu oyununda engelleri aşarak ilerliyor ve oyunu birinci bitirmeye çalışıyorsunuz. Oyunda birinci olmak için parkuru en kısa sürede bitirmeniz şart, bu yüzden parkurun çeşitli yerlerinde kestirme yolları keşfetmeniz gerekiyor.

 

Smashing Rush'da uzun bir koşu parkuru sizi karşılıyor. Parkur üzerinde sizi zorlayacak birçok engel mevcut. Bunları çeşitli yöntemlerle aşarak en hızlı biçimde ilerlemeye devam ediyorsunuz. Oyunun güzel bir özelliği ise parkurdaki engellerin seçeceğiniz karakterlere göre değişmesi. Örneğin Hulk karakterini seçerseniz, engeller arasına duvar da ekleniyor ve Hulk'un üstün gücü ile duvarı kırıp koşmaya devam ediyorsunuz. Bu arada Smashing Rush'da tam olarak 21 koşucu karakterin yer aldığını belirtelim. Her karakterin kendine has tarzı ve yetenekleri olması oyunun eğlenceli özellikleri arasında yer alıyor.

 

Smashing Rush'da kullanılan grafik kalitesi göz yormayacak kadar kaliteli ve arcade tarzına sahip. Başarılı fizik tabanlı kontrolleri sayesinde de karakterinizi kolayca yönlendirebiliyorsunuz. Android koşma oyunları arasında hem geniş içeriği hem de kişiselleştirme seçenekleri ile dikkat çeken Smashing Rush'ı oynamak için Smashing Rush APK dosyasını ücretsiz indirmeniz yeterli. İyi oyunlar.

Smashing Rush ekran görüntüleri Smashing Rush ekran görüntüleri Smashing Rush ekran görüntüleri Smashing Rush ekran görüntüleri Smashing Rush ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Oyun içindeki ödül puanları arttırılmış,

Oyun verilerini bulut platformlara kaydetme özelliği eklenmiş,

Meydan okuma modu güncellenmiş,

18 yeni seviye eklenmiş.

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.6.8

GeliştiriciCold Soda

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi16.06.2018 - 16:38

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme56

Dosya boyutu 64.3 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 8858

Güvenlik seçicileri
Smashing Rush eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayımlanmış tüm Smashing Rush versiyonları:

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder