Boggle With Friends ikon

Boggle With Friends APK

v10.93

Boggle With Friends Açıklama

 

Android'in en popüler kelime oyunu Boggle With Friends'te milyonlarca oyuncuyla kelime oyunu oynayın.

 

İlk olarak Words With Friends adıyla yayımlanan oyun, daha sonra yeniden geliştirilerek Boggle With Friends adıyla kullanıcılara sunuldu. Oyunu oynaması oldukça basit, düz bir tahta üzerine rastgele dizilmiş harflerin oluşturduğu tabloyu bulmaya çalışıyorsunuz. Kelime buldukça puan kazanıyor ve liderlik tablosunda yükselmeye başlıyorsunuz. 

 

Boggle With Friends özellikle arkadaşlarınızla veya ailenizle birlikte oynadığınızda çok eğlenceli oluyor. Birlikte oynayacağınız kişi sayısını belirledikten sonra sırası gelen kelimeyi bulmaya çalışıyor ve en çok kelimeyi bulan kişi oyunu kazanmış oluyor. Bunun dışında internet üzerinden gerçek oyunculara karşı oynama seçeneğiniz de var. Bu modda karşınıza gelecek gerçek oyuncu seviyenize uygun oluyor.

 

Zynga ekibinin geliştirdiği Boggle With Friends tamamen ücretsiz. APK dosyasını indirerek kelime haznenizi yarıştırmaya hemen başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Boggle With Friends ekran görüntüleri Boggle With Friends ekran görüntüleri Boggle With Friends ekran görüntüleri Boggle With Friends ekran görüntüleri Boggle With Friends ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv10.93

GeliştiriciZynga

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.2 ve üzeri

Güncellenme tarihi6 yıl önce

Eklenme tarihi10.02.2018 - 14:11

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme28

Dosya boyutu 50.6 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 8223

GÜVENLİKİndireceğiniz Boggle With Friends APK dosyasına ait doğrulanmış paket adını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.zynga.boggle

Kullanıcı oyları ve yorumlar

4.5

2 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder