Sorular ve Cevaplar. Quiz oyunu: QuizzLand ikon

Sorular ve Cevaplar. Quiz oyunu: QuizzLand APK

v2.2.017

Sorular ve Cevaplar. Quiz oyunu: QuizzLand oyunuyla eğlenceli bilgi yarışmalarına katılın.


Trivia bilgi yarışması tarzında geliştirilen Quizzland oyununda kültür, spor, oyun, eğlence ve müzik gibi kategorilerdeki bilginizi ölçün. Android bilgi oyunları arasında yer alan bu yapımda cevaplanmayı bekleyen onbinlerce soru var. Eğer bilgi yarışması oyunlarını seviyorsanız, onlarca kategoriden binlerce soru çözülmek için sizi bekliyor.


Oyunun mantığı oldukça basit: Sadece ekranda görünen soruyu doğru cevaplamak önemli. Çok zorlandığınız sorularda bilgilendirici ipuçlarını okuyabilirsiniz. Böylece soruyu cevaplamak için avantajlı duruma geçersiniz. Oyunun oynanışı gayet eğlenceli. Boş zamanlarınızı bilgi seviyenizle geçirmek için oyuna ait Sorular ve Cevaplar. Quiz oyunu: QuizzLand APK dosyasını indirip kurmanız yeterli. İyi oyunlar.

Sorular ve Cevaplar. Quiz oyunu: QuizzLand nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Sorular ve Cevaplar. Quiz oyunu: QuizzLand APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Sorular ve Cevaplar. Quiz oyunu: QuizzLand ekran görüntüleri Sorular ve Cevaplar. Quiz oyunu: QuizzLand ekran görüntüleri Sorular ve Cevaplar. Quiz oyunu: QuizzLand ekran görüntüleri Sorular ve Cevaplar. Quiz oyunu: QuizzLand ekran görüntüleri Sorular ve Cevaplar. Quiz oyunu: QuizzLand ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder