TRT Bil Bakalım ikon

TRT Bil Bakalım APK

v2.8

TRT Bil Bakalım Açıklama

TRT Bil Bakalım APK, telefon ve tabletlerinizde oynayabileceğiniz eğlenceli bir Android bilgi yarışması oyunu.


TRT tarafından geliştirilen Bil Bakalım oyuncuları birçok kategori türündeki bilgi yarışmasına davet ediyor. İnternet bağlantısı olmadan, tek başınıza oynayacağınız oyunda genel kültürünüzü hem test edecek hem de yeni bilgiler öğreneceksiniz.


Oyun içerisinde 8 farklı kategori ve binlerce soru bulunuyor. Sorular basitten zora doğru olmak üzere farklı seviyelere sahip. Başlangıçta tabii ki kolay olanlar karşınıza geliyor. Seviyeniz yükseldikçe ve kategori değiştirdikçe daha zor soruları çözmeye çalışıyorsunuz. TRT Bil Bakalım genel olarak tek başına oynanan ve reklamsız bir oyun. Ancak isterseniz internet üzerinden gerçek bir oyuncuyla bilgi yarışmasına da katılabilirsiniz. Bilgi yarışmasında en çok doğru cevabı veren oyuncu kazanmış oluyor.


TRT'nin ücretsiz ve reklamsız olarak oyunseverlere sunduğu TRT Bil Bakalım, Android bilgi yarışması oyunlarını sevenler için gayet ideal bir yapım. TRT Bil Bakalım APK dosyasını hemen indirin, bilgi sorularını çözmeye başlayın. İyi oyunlar.

Son güncellemede neler var?

TRT Bil Bakalım APK son sürüm güncellemesi ile çoklu oyun sistemi geliştirilmiş, oyunda yaşanan bağlantı sorunu düzeltilmiş ve rozet görünümlerinde geliştirmeler yapılmış.

TRT Bil Bakalım ekran görüntüleri TRT Bil Bakalım ekran görüntüleri TRT Bil Bakalım ekran görüntüleri TRT Bil Bakalım ekran görüntüleri TRT Bil Bakalım ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv2.8

GeliştiriciTürkiye Radyo ve Televizyon Kurumu

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 6.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi6 ay önce

Eklenme tarihi05.05.2021 - 20:59

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe

İndirilme279

Dosya boyutu 37.9 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10852

GÜVENLİKİndireceğiniz TRT Bil Bakalım APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.trt.bilbakalim

APK imzası: 3b5b4c15304b738daa57ea527b36150876826dd4

TRT Bil Bakalım eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm TRT Bil Bakalım versiyonları:
  • 1. TRT Bil Bakalım v2
  • 2. TRT Bil Bakalım v1.2

TRT Bil Bakalım nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. TRT Bil Bakalım APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

2 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder