TRT Bil Bakalım ikon

TRT Bil Bakalım APK

v1.2

TRT Bil Bakalım APK, telefon ve tabletlerinizde oynayabileceğiniz eğlenceli bir Android bilgi yarışması oyunu.


TRT tarafından geliştirilen Bil Bakalım oyuncuları birçok kategori türündeki bilgi yarışmasına davet ediyor. İnternet bağlantısı olmadan, tek başınıza oynayacağınız oyunda genel kültürünüzü hem test edecek hem de yeni bilgiler öğreneceksiniz.


Oyun içerisinde 8 farklı kategori ve binlerce soru bulunuyor. Sorular basitten zora doğru olmak üzere farklı seviyelere sahip. Başlangıçta tabii ki kolay olanlar karşınıza geliyor. Seviyeniz yükseldikçe ve kategori değiştirdikçe daha zor soruları çözmeye çalışıyorsunuz. TRT Bil Bakalım genel olarak tek başına oynanan ve reklamsız bir oyun. Ancak isterseniz internet üzerinden gerçek bir oyuncuyla bilgi yarışmasına da katılabilirsiniz. Bilgi yarışmasında en çok doğru cevabı veren oyuncu kazanmış oluyor.


TRT'nin ücretsiz ve reklamsız olarak oyunseverlere sunduğu TRT Bil Bakalım, Android bilgi yarışması oyunlarını sevenler için gayet ideal bir yapım. TRT Bil Bakalım APK dosyasını hemen indirin, bilgi sorularını çözmeye başlayın. İyi oyunlar.

TRT Bil Bakalım ekran görüntüleri TRT Bil Bakalım ekran görüntüleri TRT Bil Bakalım ekran görüntüleri TRT Bil Bakalım ekran görüntüleri TRT Bil Bakalım ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder