Kelime Kutusu ikon

Kelime Kutusu APK

v1.19.00

Kelime Kutusu, kelime ve bilgi oyunlarını sevenler için geliştirilen eğlenceli bir kelime bulma oyunudur.


Android kelime oyunları arasında yer alan Kelime Kutusu, hareketli arkaplanı ve dinlendirici arkaplan müziği ile oldukça keyifli bir oyun deneiymi sunuyor. Oyundaki göreviniz gayet açık: Ekran üzerinde bir araya gelmiş harf grubu arasındaki kelimeleri bularak ekrandaki yerlere yerleşmesini sağlıyorsunuz. Kelimelerin uzunluğunu ve harf sayısını ekrandaki boş kutucuklardan anlamanız mümkün: bu ipucundan yola çıkarak daha hızlı bir şekilde kelimeleri tamamlamanız gerek.


Oyundaki her bulmacada bir ipucu bulunuyor. Doğru kelimeleri bulmakta zorlanırsanız, bu ipucunu kullanabilirsiniz. Ayrıca grup olarak gelen harfler de kelime bulmayı zorlaştırabiliyor, harf değiştirme düğmesini kullanarak harflerin sıralamasını değiştirebilir ve işinizi kolaylaştırabilirsiniz.


Kelime Kutusu'nu diğer kelime oyunlarından ayıran en önemli özelliği arkaplandaki sakin müzik ve resimler. Kelimelere daha çok odaklanarak onları bulma süreniz kesinlikle kısalıyor. Android kelime oyunlarını seviyorsanız Kelime Kutusu kesinlikle denemeniz gereken bir yapım. Kelime Kutusu APK dosyasını ücretsiz indirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Kelime Kutusu ekran görüntüleri Kelime Kutusu ekran görüntüleri Kelime Kutusu ekran görüntüleri Kelime Kutusu ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Son sürüm Kelime Kutusu APK güncellemesi oyundaki hataları düzeltmiş ve performansı iyileştirmiş.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder