Milyonluk Resim ikon

Milyonluk Resim

v1.3.208

FOX TV'de yayınlanan bilgi yarışma programı Milyonluk Resim'e ait resmi oyun.

 

Selçuk Yöntem tarafından sunulan programın resmi olarak duyurulan oyunu da aynı içeriğe sahip. Formatı bilmeyen kullanıcılar için biraz anlatalım: Milyonluk Resim APK dosyasını kurduktan sonra üye oluyor ve oynamaya başlıyorsunuz. Her soru öncesinde ekrana bir resim geliyor, bu resim aynı zamanda sorunun içeriğiyle de alâkalı. Eğer soruyu açarsanız cevap vermeniz gerekiyor. Toplamda üç farklı joker hakkınız bulunuyor.

 

Milyonluk Resim oyunu aynı zamanda bir yan ekran uygulaması. Yani FOX TV'de program başladığında siz de oyun üzerinden televizyondaki soruları çözebilirsiniz. Televizyondaki yarışmacının bilemediği sorulara en hızlı yanıtı veren kullanıcı hem stüdyoda gösteriliyor hem de sonraki hafta için yarışma katılma adayı oluyor.

 

Yarışmaya katılmak ister misiniz bilemiyoruz ama Milyonluk Resim kendine özgü bilgi oyunu tarzı ile oldukça başarılı. Oyuna ait APK dosyasını ücretsiz indirerek hemen yarışmaya başlayabilirsiniz.

Milyonluk Resim ekran görüntüleri Milyonluk Resim ekran görüntüleri Milyonluk Resim ekran görüntüleri Milyonluk Resim ekran görüntüleri Milyonluk Resim ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.3.208

GeliştiriciTalpa Holding N.V.

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.4 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 yıl önce

Eklenme tarihi06.03.2018 - 12:51

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe

İndirilme235

Dosya boyutu 37.2 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 8365

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder