Milyonluk Resim ikon

Milyonluk Resim APK

v1.3.208

FOX TV'de yayınlanan bilgi yarışma programı Milyonluk Resim'e ait resmi oyun.

 

Selçuk Yöntem tarafından sunulan programın resmi olarak duyurulan oyunu da aynı içeriğe sahip. Formatı bilmeyen kullanıcılar için biraz anlatalım: Milyonluk Resim APK dosyasını kurduktan sonra üye oluyor ve oynamaya başlıyorsunuz. Her soru öncesinde ekrana bir resim geliyor, bu resim aynı zamanda sorunun içeriğiyle de alâkalı. Eğer soruyu açarsanız cevap vermeniz gerekiyor. Toplamda üç farklı joker hakkınız bulunuyor.

 

Milyonluk Resim oyunu aynı zamanda bir yan ekran uygulaması. Yani FOX TV'de program başladığında siz de oyun üzerinden televizyondaki soruları çözebilirsiniz. Televizyondaki yarışmacının bilemediği sorulara en hızlı yanıtı veren kullanıcı hem stüdyoda gösteriliyor hem de sonraki hafta için yarışma katılma adayı oluyor.

 

Yarışmaya katılmak ister misiniz bilemiyoruz ama Milyonluk Resim kendine özgü bilgi oyunu tarzı ile oldukça başarılı. Oyuna ait APK dosyasını ücretsiz indirerek hemen yarışmaya başlayabilirsiniz.

Milyonluk Resim ekran görüntüleri Milyonluk Resim ekran görüntüleri Milyonluk Resim ekran görüntüleri Milyonluk Resim ekran görüntüleri Milyonluk Resim ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder