Genel Kültür Bilgi Yarışması 2018 ikon

Genel Kültür Bilgi Yarışması 2018 APK

3.0

Genel Kültür Bilgi Yarışması, genel kültür bilgileri ile yarışacağınız dopdolu binlerce soruya sahip yeni bir oyun.Genel kültür yarışması oyunumuzla çok eğleneceksiniz.

 

Genel Kültür Bilgi Yarışması internetsiz olarak da çalışabilmektedir. Yani tamamen kullanıcı dostu. Soru yüklensin diye beklemek yok. İnternet yok diye eğlenceden mahrum kalmak yok.genel kultur bilgi yarişmasi oyunlari arasında en yenisi karşınızda.

Oyunumuzda bildirimler ile en yeni ve en zevkli oyunlarımızı da size sunmaktayız, oyuncularımızın bilgisine :)

 

Oyunda 5 adet joker hakkınız var: Telefonla Arama joker hakkı, Çift Cevap joker hakkı, Seyirciye Sor joker hakkı, Soruyu Değiştir joker hakkı ve Yarı-Yarıya joker hakkı. Çok zorlandığınız sorularda jokerleri kullanarak yarışmada daha ileri ve zor seviyelere ulaşabilirsiniz.

 

Ekonomiden sağlığa, diyetten finansa, tarihten sanata her konuda bilgi soruları oyunda karşınıza geliyor. Bilginizi test etmek ve bu başarılı yarışma oyununu oynamak için Genel Kültür Bilgi Yarışması 2018 APK dosyasını ücretsiz indirip kurmanız yeterli. İyi oyunlar.

Genel Kültür Bilgi Yarışması 2018 ekran görüntüleri Genel Kültür Bilgi Yarışması 2018 ekran görüntüleri Genel Kültür Bilgi Yarışması 2018 ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder