Bil ve Fethet ikon

Bil ve Fethet

v20190417

Bil ve Fethet, Android için geliştirilen başarılı bir bilgi oyunudur.


Android bilgi oyunları arasında Bil ve Fether kendine özel hikaye ile öne çıkmayı başarıyor. Oyunda, soruları cevaplarken dünya haritasındaki bölge ve kaleleri fethederek ilerleme kaydediyorsunuz. Bu sayede oyunda hem bilginizi test ediyor hem de taktik stratejilerinizi kullanarak dünya üzerinde bögeleri ele geçiriyorsunuz.


Bil ve Fethet oyunu sıradan bir bilgi yarışması gibi değil. Oyunda kendi imparatorluğunuzu kuruyor ve sizin gibi gerçek oyunculara karşı bir mücadele giriyorsunuz. Yalnız bu oyunda savaş yok, ama strateji var. Soruları doğru cevapladıktan sonra ele geçirmek istediğiniz bölge için doğru strateji belirlerseniz ilerlemeniz çok daha hızlı gerçekleşiyor. Bu sayede de diğer oyunculara karşı güç üstünlüğü kazanıyorsunuz.


Tamamen Türkçe sorulardan oluşan Bil ve Fethet'te birçok farklı soru kategorisi var. Oynaması da tamamen ücretsiz olan oyunu Bil ve Fethet APK dosyasını hemen indirip oynayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Bil ve Fethet ekran görüntüleri Bil ve Fethet ekran görüntüleri Bil ve Fethet ekran görüntüleri Bil ve Fethet ekran görüntüleri Bil ve Fethet ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv20190417

GeliştiriciTHX Games Zrt.

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi11 ay önce

Eklenme tarihi11.07.2019 - 12:30

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce

İndirilme375

Dosya boyutu 83.8 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 9736

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder