Şans Çarkı ikon

Şans Çarkı APK

v2.0.30

Android için geliştirilen Şans Çarkı, telefonlarınızda oynayabileceğiniz eğlenceli bir bilgi yarışması oyunudur.


Televizyonlardan bildiğimiz çarkıfelek yarışmasına çok benzeyen Şans Çarkı'nda, ekranda görünen gizlenmiş harfleri açarak ilerlemeye çalışıyorsunuz. Her bölümde önce çarkı çeviriyor, daha sonra harf tahmininde bulunuyorsunuz. Eğer seçtiğiniz harf cevapta varsa puanı kazanıyorsunuz. Çarkıfelek yarışmasında olduğu gibi Şans Çarkı oyununda da sesli harf satın alma hakkınız var. Zorlandığınız yerlerde bu hakkı kullanarak cevabı tahmin etmeye çalışabilirsiniz.


Şans Çarkı oyun kurgusu sadece çarkıfelek yarışmasıyla ilgili değil, oyun arkaplanında dünyanın çok farklı yerlerine ait manzaralar geliyor ve bunlarla ilgili bilgiler karşınıza çıkıyor. İlk başlarda kolay sorulardan başlasa da ilerleyen bölümlerde daha zor sorularla karşılaşıyorsunuz ve oyun daha çekişmeli hale geliyor.


Android bilgi yarışması oyunlarını seviyorsanız Şans Çarkı oyunu sizin için ideal olabilir. Şans Çarkı APK dosyasını ücretsiz indirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Şans Çarkı ekran görüntüleri Şans Çarkı ekran görüntüleri Şans Çarkı ekran görüntüleri Şans Çarkı ekran görüntüleri Şans Çarkı ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder