Brain Test: Şaşırtıcı ve Eğlenceli Zeka Oyunları ikon

Brain Test: Şaşırtıcı ve Eğlenceli Zeka Oyunları

v1.85

Brain Test: Şaşırtıcı ve Eğlenceli Zeka Oyunları, Android için geliştirilen ve beyine dayalı eğlenceli oyunları içeren başarılı bir Android oyunudur.


Oynaması oldukça keyifli olan Brain Text, hızlı ve doğru düşünmeye dayalı mini oyunlar içeren bir yapım. Oyundaki temel amaç, doğru ve hızlı bir şekilde düşünerek ekranda görünen bulmacaları tamamlamak. Yalnız bunu yapmak ilk başta hiç kolay değil, çünkü yeri geldiğinde tam bir beyin egzersizi yapıyor ve doğru yöntemi bularak bulmacayı çözmeniz gerekiyor.


Brain Test içerisinde yüzlerce bölüm yer alıyor. Dediğimiz gibi bu seviyelerin hepsi de beyin egzersizi gerektiren bölümler; zeka açacak kadar kaliteli bir şekilde kurgulanmış bu oyunu oynamak tamamen ücretsiz. Brain Test APK dosyasını hemen Cepde üzerinden indirerek bu eğlenceli oyunu oynayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Brain Test: Şaşırtıcı ve Eğlenceli Zeka Oyunları ekran görüntüleri Brain Test: Şaşırtıcı ve Eğlenceli Zeka Oyunları ekran görüntüleri Brain Test: Şaşırtıcı ve Eğlenceli Zeka Oyunları ekran görüntüleri Brain Test: Şaşırtıcı ve Eğlenceli Zeka Oyunları ekran görüntüleri Brain Test: Şaşırtıcı ve Eğlenceli Zeka Oyunları ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.85

GeliştiriciUnico Studio

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 ay önce

Eklenme tarihi03.01.2020 - 13:16

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce

İndirilme472

Dosya boyutu 37.4 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 10073

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder