Brain Test: Şaşırtıcı ve Eğlenceli Zeka Oyunları ikon

Brain Test: Şaşırtıcı ve Eğlenceli Zeka Oyunları APK

v1.85

Brain Test: Şaşırtıcı ve Eğlenceli Zeka Oyunları, Android için geliştirilen ve beyine dayalı eğlenceli oyunları içeren başarılı bir Android oyunudur.


Oynaması oldukça keyifli olan Brain Text, hızlı ve doğru düşünmeye dayalı mini oyunlar içeren bir yapım. Oyundaki temel amaç, doğru ve hızlı bir şekilde düşünerek ekranda görünen bulmacaları tamamlamak. Yalnız bunu yapmak ilk başta hiç kolay değil, çünkü yeri geldiğinde tam bir beyin egzersizi yapıyor ve doğru yöntemi bularak bulmacayı çözmeniz gerekiyor.


Brain Test içerisinde yüzlerce bölüm yer alıyor. Dediğimiz gibi bu seviyelerin hepsi de beyin egzersizi gerektiren bölümler; zeka açacak kadar kaliteli bir şekilde kurgulanmış bu oyunu oynamak tamamen ücretsiz. Brain Test APK dosyasını hemen Cepde üzerinden indirerek bu eğlenceli oyunu oynayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Brain Test: Şaşırtıcı ve Eğlenceli Zeka Oyunları ekran görüntüleri Brain Test: Şaşırtıcı ve Eğlenceli Zeka Oyunları ekran görüntüleri Brain Test: Şaşırtıcı ve Eğlenceli Zeka Oyunları ekran görüntüleri Brain Test: Şaşırtıcı ve Eğlenceli Zeka Oyunları ekran görüntüleri Brain Test: Şaşırtıcı ve Eğlenceli Zeka Oyunları ekran görüntüleri

Yorumlar

Brain Test: Şaşırtıcı ve Eğlenceli Zeka Oyunları için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi9 ay önce Brain Test: Şaşırtıcı ve Eğlenceli Zeka Oyunları v1.85 için
ben bu oyunu çok kez indirdim ve çok güzel