CodyCross: Çapraz Bulmaca ikon

CodyCross: Çapraz Bulmaca APK

v1.31.0

CodyCross, Android telefonlarınızda severek oynayacağınız en başarılı bulmaca oyunlarından biri.


Oyun adında çapraz bulmaca diyor ama aslında oyun içerisinde bulmacanın her türü var. Bulmacalar genellikle harf tamamlama üzerine kurulu ve sağdan sola, üstten aşağıya gibi tüm bulmaca türleri var. Bu sayede de geniş bir oyun içeriği sunuluyor. CodyCross Android bulmaca oyunları içerisinde en popüler oyunlardan biri. Bunda hem bulmaca seviyelerinin çok fazla olması hem de oyun kişiselleştirme seçeneklerini kullanıcılara sunması geliyor.


CodyCross'un grafikleri gayet kaliteli. Android bulmaca oyunlarını seviyorsanız bu oyunu kesinlikle denemenizi öneririz. CodyCross APK dosyasını Cepde üzerinden hızlıca indirin ve hemen oynamaya başlayın. İyi eğlenceler.

CodyCross: Çapraz Bulmaca ekran görüntüleri CodyCross: Çapraz Bulmaca ekran görüntüleri CodyCross: Çapraz Bulmaca ekran görüntüleri CodyCross: Çapraz Bulmaca ekran görüntüleri CodyCross: Çapraz Bulmaca ekran görüntüleri

Yorumlar

CodyCross: Çapraz Bulmaca için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
burhanyeliz 2 yıl önce CodyCross: Çapraz Bulmaca v1.31.0 için
çoook kötü